Sukneles vasarai

Dažna moteriška visų problema, jog neturima ką apsivilkti, kadangi spinta pilnutėlė. Verta pabandyti šią problemą įveikti, atsikratant daiktų, kurių nebenešiojama, surūšiuoti dėvimus, nes taip  turėsime aiškesnį suvokimą, kas vyksta mūsų spintose, ar ko trūksta papildyti jos spragoms. Sukneles vasarai – vienas tų rūbų, kuriuos būtina turite bet kokiu metų laiku. Juk niekada nežinosi apie artimųjų planus įteikti dovanų kelialapį į Turkiją ar kitus šiltus kraštus.

Sukneles vasarai

Skirkite šiam tikslui vieną popietę, kai neturite numatytų skubesnių reikalų. Jeigu galvojate, jog bus sudėtina pačiai įvertinti turimus drabužius bei vaizdą juos dėvint, verta pasikviesti drauges į pagalbą, kitus kartus bus galima joms atsilyginti pasiūlant savo kritiškas akis. Ypač tokia pagalba vertinga, kai kalbama apie sukneles vasarai.

Pravartu turėti pasiruošus mažiausiai porą dėžių rūbų rūšiavimui. Galima išimti visus iki vieno rūbus iš spintos bei sudėti juos ant kieto pagrindo. Geriausia, kad tokį rūšiavimą darytume periodiškai, ne rečiau kaip kartą per pusmetį, o šį sykį nuspręskite, kokio tipo drabužius peržiūrėsite.

Rūšiavimas prasideda

Imkite po kelis drabužius bei kritiškai juos įvertinkite. Jeigu reikės, apsivilkite, bei užduokite sau kelis klausimus: kokiu dažnumu šis drabužis būdavo dėvėtas praėjusį rudenį ar vasarą? Ar šis rūbas išties mano mėgstamas?Ar šios sukneles vasarai deramai ant manęs atrodytų? Ar su tokiu drabužiu gerai jaučiamasi? Ar šis spalvinis derinys man tikrai tinka? Ar tokį derinį galima dėvėti su kitais jau turimais drabužiais? Galbūt jis tiesiog buvo primirštas nes lindėjo komodos kampe? Jeigu atsakėme teigiamai į tokius klausimus, grąžinkime šį drabužį ten, kur jo vieta – į spintą.

Jeigu dauguma atsakymų buvo svarstytini, jums išties reikėtų šio drabužio išsižadėti. Vienintelė išimtis, kai drabužio nedėvėjome tik todėl, jog jam prireikė valymo ar pataisymo (išplyšusi saga, išėjusios siūlės ir pan.). Tokiu atveju duokime sau savaitę padaryti šiems darbams.

Geriausi deriniai

Tais momentais, kai neturime nieko tinkamo derinti kartu su tokiu drabužiu, greičiausiai vistiеk jis nebuvo reikiamos spalvos. Nebent šis drabužis buvo ganėtinai brangus, kurį nešioti užtektų nebrangaus pirkinio drauge priderinti.

Žinoma, jeigu apžiūrint drabužį, galvojama, jog „galėčiau jį dar dėvėti“, paklauskime savęs, dėl kokių priežasčių to nedarėme anksčiau. Jei tai buvo sukneles vasarai, jos visada gali būti priderintos prie rudens sezono drabužių. Šalia to labai pasitarnaus sukneles vasarai.