Virtuvė kaip iš Almodovaro filmų

Kiekvienas geras baldu salonas Vilniuje paprastai gali pasiūlyti nemažai išskirtinių baldų, tačiau didžiausia užduotis tenka pirkėjui – mokėti visus tuos baldus tinkamai sugrupuoti ir stilingai jais apstatyti namus. Pasirodo, tai gali būti ne tokia ir paprasta užduotis. Nors virtuves baldai gali būti ir lengvai suderinami, tačiau, jeigu norite ypatingo stiliaus, teks pasukti galvą daugiau. Šiandien – šiek tiek įkvėpimo ir virtuvės baldų išdėliojimas Pedro Almodovarostiliumi.

Ypatinga kavinė Barselonoje

BaldaiBūtent šis režisierius yra minimas tada, kai kalba eina apie vienos garsios kavinės Barselonoje interjerą. Ten ant sienų – daug kičinių nuotraukų, ant lubų – prikabinti aukštakulniai bateliai. Kur pažvelgsi, ten pamatysi ryškias spalvas ir kažką ypatingo. Taigi, ten kartais ateina turistai, visi jaučiasi gerai tokiose nuostabiose vietose. Tačiau argi nesinorėtų ir patiems paeksperimentuoti ir įrengti namuose virtuvę tokiu stiliumi?

Spalvų šokis

Pirmas dalykas, nuo kurio jums reikėtų pradėti, tai dar ne virtuves baldai, o kol kas – sienos, lubos, grindys. Reikia pagalvoti apie spalvas, apie tai, kad spalvų reikės tikrai kuo daugiau, jeigu iš tiesų norėsite imituoti būtent šio režisieriaus spalvas ir tekstūras. Taigi, spalvų šokis jūsų neturėtų sugluminti, tačiau tikriausiai atrodys viskas gana gražiai, jeigu derinsite jas bent šiek tiek remdamiesi pagrindiniais spalvų derinimo principais.

Kičo karalystė

Kitas patarimas – ieškokite kičo. Kičas neatsiranda savaime, ir tokių daiktų, kurie reikštų kičą, nerasite. Jis atsiranda tik suderinus kai kurias detales tarpusavy, praradus saiką vaizdams ir kitaip ėmus žaisti. Tad, jeigu norėsite sukurti tą nepaprastą kičo gausmą, jums reikės kuo daugiau puošniai atrodančių baldų, kuriuos vertės derinti kartu su minėtomis spalvotomis sienomis ir įvairiais kitais dalykais. Taip sukursite tai, kas iš tiesų bus išskirtina. Tik nepamirškite, kad yra ir tam tikros tekstūros, kurios atkreipia į save dėmesį. Tai tikgro, zebro kailio imitacijos. Žalios egzotiškos lapijos imitavimas. Šie dalykai yra puikus elementas, derinant itin puošnius, galbūt net antikvarinius virtuvės baldus bei spalvotas sienas.

Meksika, Ispanija ir šv. Mergelė

Minėtojo režisieriaus filmuose taip pat iš dėmesio centro niekada nedingsta ir kai kurie ispaniški prototipai. Tarkime, šv. Mergelės prototipas, taip pat meksikietiški vaizdai. Dėl to tokioje virtuvėje būtinai turės būti kuo daugiau spalvotų detalių, įvairių gėlių, augalų vazonuose, karolių, spalvotų skraisčių, audinių. Kartu galbūt atitaikysite į dabartinę madingos virtuvės madą, ir ant žemės paklosite ryškiaspalvį kilimą.

Orinta

Orinta paskelbė 119 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>