Ventiliacinis kaminėlis – geram stogui

Norint kokybiškai įrengti stogą, reikia pasverti daug aspektų. Svarbu pasirinkti kokybišką stogo dangą, tinkamas izoliacines bei kamštines medžiagas. Reikšmės turi ir tokie dalykai kaip ventiliaciniai kamineliai. Kam tokie kaminėliai skirti? Šiandien pakalbėsime apie stogo dangomis prekiaujančią įmonę, jos parduodamą produkciją bei stogoventiliacinių kaminėlių specifiką.

Ventiliacijos sprendimaiDaug aiškinti ko gero nereikia – ventiliacinis kaminėlis yra skirtas gero vėdinimo užtikrinimui ir skirtas užkirsti kelią kondensato kaupimuisi po renovuojamo stogo danga. Taip pat, ventiliaciniai kaminėliai padeda ventiliuoti ir po stogu esančias patalpas, bendrai prailgina stogo ilgaamžiškumo laikotarpį. Besikaupiant kondensatui atsiranda neigiami padariniai, tokie kaip pūslės, gali pradėti kauptis pelėsis ir neįdiegus šio, atrodo nereikšmingo, tačiau itin svarbaus sprendimo, renovacijos naudą galima sumažinti gan reikšmingai.

UAB Stogo dangų prekyba siūlo itin platų stogo dangų ir jų priedų asortimentą

Kompanija turi sukaupusi ilgametę patirtį prekiaujant visomis stogo dangomis. Įmonė atstovauja įvairių segmentų produkciją iš kokybiškiausių gamintojų, tokių kaip „Blachy Pruszynsky“ ar „Ruukki“. Negana to, kompanija pati užsiima stogo medžiagų gamyba ir taip reaguoja į atsiradusį klientų poreikį. Stogo dangų prekyba gali pasiūlyti visą reikalingą produkciją stogo įrengimui ar jo renovacija – nuo izoliacinių plėvelių, bituminės dangos ar kitų apšiltinimo produktų. Jeigu tikrai vertinate savo laiką ir siekiate aukščiausios kokybės, rekomenduojame pilną stogo įrengimo procesą patikėti įmonės montuotojams, kurie nepriekaištingai atliks darbus. Kompanijoje dirbantys specialistai pagal Jūsų poreikį galės sumontuoti stoglangius, kaminų sistemas ir atlikti viską, kas reikalinga ilgaamžiškam stogo tarnavimui. Jeigu nežinote, kaip iš šono gan sudėtingai atrodančiame gerame stogo parengimo procese panaudoti ventiliacijos produktus, šį vargą taip pat galite palikti profesionaliems montuotojams. Visgi, jeigu ventiliacinis kaminėlisatrodo kaip įveikiamas iššūkis, toliau skaitykite apie jų montavimą.

Ventiliacinių kaminėlių montavimas

Siekiant teisingai pritaikyti šį produktą, stogo dangoje reikia padaryti angą, paprasčiau sakant – išpjauti ertmę pagal atitinkamus parametrus. Pastebėtina, kad nevalia pasiekti perdangos, nes taip gali būti pažeisti izoliacijos sluoksniai. Ertmė pripildoma biriomis medžiagomis – pavyzdžiui, keramzitu. Tuomet pritaikomas produktas taip, kad jo apatinė dalis eitų į skylę, o sandarumui užtikrinti naudojami tvirtinimo elementai. Tuomet ertmė ir aplink ją esanti stogo dalis yra užtaisoma, galiausiai užmaunant produkto viršutinę dalį. Vienas po kito taip montuojami visi kaminėliai, kol pagal gamintojo nustatytą kiekį kvadratiniam metrui pasiekiamas geras rodiklis. Sveikiname – nuo šiol galėsite nesirūpinti, kad Jūsų stogas drėks, po juo formuosis pūslės ar jis raukšlėsis.

Stogo įrengimui ir kitiems darbams naudojami įrankiai

Kaip žinia, geras stalius be įrankių yra kaip be rankų. Taip ir Jūs negalėsite atlikti teisingų stogo renovacijos ar kitų darbų. Jeigu namuose dažnai atliekate remontus patys, tikėtina, kad turite sukaupę šiokį tokį įrankių arsenalą. Visgi, jeigu situacija kitokia ir su minimaliais piniginiais ištekliais turite įsigyti nemažai įrankių, viena iš geriausių išeičių – daugiafunkcinis irankis. Tokio įrankio nauda paremta tuo, kad galėsite gręžti, šlifuoti, graviruoti, pjauti ir atlikti kitas funkcijas su vienu, mažai vietos ir labai kainos – efektyvumo atžvilgiu pažangu įrankiu. Nors seniau buvo manoma, kad tokie įrankiai nėra ilgaamžiški ir patikimi, šiuolaikiniai gamintojai užtikrina, kad pats įrankis atitiks aukščiausius standartus, turės saugumo funkciją, kuri automatiškai stabdys įrankį, esant per didelėms apsukoms ir garantuos tiek ilgaamžiškumą, tiek ir Jūsų saugumą. Taigi, jeigu norite savomis rankomis įsirengti ilgai tarnausiantį stogą, būtinai pasirinkite tam tinkamas medžiagas, priedus, tokius kaip ventiliaciniai kaminėliai, ir įrankius.

Orinta

Orinta paskelbė 119 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>