Vaikų kambarys dviems

LovosTurint daugiau nei vieną vaiką, tačiau neturint galimybių jiems suteikti atskirų kambarių reikia gerai apsvarstyti vaikų kambario išplanavimą ir praktišką baldų pasirinkimą tam, kad kambaryje liktų kuo daugiau erdvės vaikams žaisti ar kitaip leisti laiką. Tikras išsigelbėjimas yra dviaukštės lovos vaikams ar praktiški vaikų kambario komplektai, tačiau šiandien nutarėme aptarti ką būtina nepamiršti įrengiant kambarį dviems vaikams ir kaip išsisukti iš sudėtingų planavimo situacijų.

Laisvės ir praktiškumo link

Be abejo, norint sutaupyti vietos kambaryje dviaukštės lovos vaikams yra pats optimaliausias pasirinkimas, tačiau ir čia būtina nepaslysti ir lovą rinktis atsakingai, mat yra begalė niuansų kaip galite išlošti vietos klausimu, rinkdamiesi dviaukštę lovą vaikams. Visų pirmiausia, nesirinkite pačio paprasčiausio varianto, geriau žiūrėkite į daugiafunkcines lovas. Kodėl? Todėl, kad tai sutaupys begalė vietos ir atstos kai kuriuos kitus baldus.

Rinkitės lovą, kurios laiptai būtų taip pat funkcionalūs kaip stalčiai, kuriuose galima susidėti žaislus, rūbus, knygas ar dar ką nors kitą. Tik pagalvokite kiek išlošiate vietos – bent jau keturi ar penki stalčiai laiptuose ir sutaupyti pinigai ir komos vieta.

Geriau paieškoję galite rasti ir lovas, kuriose yra jau įmontuotos lentynos. Lentynose jūsų vaikai galės susidėti žaislus ir knygas, kurias mėgsta skaityti prieš miegą. Pasirinkdami dviaukštę lovą su iš karto įmontuotomis lentynomis sutaupysite vietos ant sienų.

Nepagailėkite vietos rašomiesiems stalams. Nors tai gali užimti ir daugiau vietos, tačiau kiekvienas vaikas turėtų turėti savo asmeninę erdvę mokymuisi, todėl ieškokite atskirų, ne masyvių stalų ir pastatykite juos skirtinguose kambario kraštuose, taip sukursite vaikams bent nedidelį privatumo jausmą.

Neapkraukite vaikų kambario bereikalingais pufais ar kitokiais baldais, geriau parūpinkite nedidelį sėdmaišį ir minkštą kilimą ant kurio vaikams žaisti bus ir jauku ir ne šalta. Nedideliems vaikams be galo svarbi erdvė ir laisvė judėti, nes jie kupini energijos. Todėl sukurkite tokią aplinką, kad vienoje vietoje kambario jie galėtų laisvai judėti nevaržomi aplink sustatytų baldų. Apgalvotai išplanuotas vaikų kambarys sukurs jaukią ir malonią aplinką, kurioje vaikai turės tiek savo asmeninę erdvę, tiek ir laisvę judėjimui.

Orinta

Orinta paskelbė 121 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>