Užsikirtę automobilio durelės

Kartais suprantame, kad teks laužti savo automobilio spyną, o tada reikės ir naujos spynos, ir automobilių raktų gamyba bus būtina. Kartais spyna užsikerta, kai turime tinkamą automobilio raktą, o kartais kažkas nutinka su pačiu rakteliu. Kaip žinia, automobilio rakteliai labai svarbūs ne tik dėl to, kad su jais gali atidaryti automobilio dureles ir bagažinę, bet ir dėl to, kad su jais gali užkurti patį automobilį. Tačiau kartais rakteliai ima neveikti ir nors tu ką. Neįsivaizduoji, kodėl taip yra, bet tikrai norėtum, kad būtų kitaip. Ką tai reiškia, ir ką tada daryti? Štai kelios istorijos, kaip žmonėms buvo labai užsikirtusios mašinos.

Kai reikia skubėti į oro uostą

Raktai automobiliamsJurgis prisimena, kad automobilio spynelė ir durelės buvo užsikirtę tik vieną kartą – kai jis skubėjo į oro uostą. „Reikėjo nuvažiuoti gana greitai, bet dar norėjau užsukti į parduotuvę nusipirkti ką nors užkąsti, nes labai nemėgstu pirkti bjauraus maisto lėktuve. Pakeliui stabtelėjau prie oro uosto esančioje Norfoje. Nusipirkau, einu į mašiną – užsikirto durelės. O visi dokumentai, pasas, bilietai viduje. Atrodo, nors imk ir pats iškult savo mašinos langą. Priešais net oro uostą matau. Tai ką daryti? Teko skambinti avarinei. Klausiau, per kiek laiko atvažiuos. Jeigu būtų sakę, kad reikės palaukti, būčiau paskambinęs žmonai, kad paimtų mašiną, o pats iškūlęs stiklą ir išvažiavęs“, – prisimena jis.

Kai nesupranti, kur slapukas

Tomas pasakoja, kad jam raktelis ėmė neatlikti savo funkcijos, kai niekaip negalėjo užsikurti mašinos. „Atvažiavaunormaliai, dar turėjau palaukti draugų. Tai sėdėdamas mašinoje paspaudinėjau visokius mygtukus ir telefonu pakalbėjau. Sulaukiau žmogaus, nuėjome į banką, pasirašėme sutartis. Grįžtu, sėdu, neužsikuria. Čia dabar, galvoju. Paprašau žmonių, kad pastumtų, truputį pastumia, neužsikuria. Bet magas groja, visa kita veikia. Tada nustumia nuo didesnio kalniuko – vis tiek neužsikuria. Galiausiai sugalvojau, kad jau reikės kviesti avarinę, kad gal pačiam rakteliui kažkas atsitiko. Ir tik tada prisiminiau, kad ten yra slapukas vienoje vietoje, ir aš pats jį ir nureguliavau“ – sako jis.

Orinta

Orinta paskelbė 121 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>