Svarstykles perku internete

Ar girdėjote apie elektroninę parduotuvę svarstykles.com ? Negirdėjote? Vadinasi, jums būtinai reikėtų nuvykti į šį elektroninį katalogą ir jame surasti tai, kas atrodo įdomu. Aš neseniai atradau šią parduotuvę ir supratau, kad būtent joje man patinka apsipirkti daug labiau, nei kokioje nors buitinės technikos parduotuvėje. Štai keletas paaiškinimų, kodėl.

Nereikia niekur eiti

Svarstyklės iš patikimų pardavėjųPirmas dalykas, dėl kurio visada renkuosi pirkimą internetu – tai pasiekiamumas. Baisu, kai po darbo dar turi užvažiuoti į kokią nors parduotuvę kažko būtinai nusipirkti. Kol per kamštį nuvažiuoji per visą miestą, kol randi, kur pasistatyti. Paskui tose eilėse stovi ilgiausiai. Bėda, kai taip nutinka, jog turiu važiuoti. Taigi, vakaro ir nebelieka, nei laisvalaikiui, nei pramogai, nei poilsiui, nei bendravimui su šeima ar draugais. Praleidi laiką parduotuvėje ir važiuojant į ją. Tačiau, jeigu perki internetu, tai viską perskaitai apie svarstykles ar kitą produktą, kurį perki, internete, viską ten užsisakai, o vėliau, tau patogiu metu, į namus arba į biurą kaip tik ir gauni tokį siuntinį, kokio tu nori.

Niekas nestebi, niekas nesikabinėja

Dar vienas dalykas yra tas nesmagus jausmas, kai renkiesi prekę parduotuvėje, ir prie tavęs jau iškart skuba konsultantas. Kartais man norisi labai ilgai pažiūrėti, pasidairyti, pajausti, ko labiausiai nori. Apskritai turiu įprotį kelis kartus atmatuot, dešimtą pjaut. Kas, šiame kontekste reikštų, jog mėgstu kelis kartus ateiti apsižiūrėti tos pačios prekės, ir tik po to galų gale ją nusipirkti. Taigi, dar labiau nesmagu prieš konsultantą, kai jis ateina, o tu tik šiaip čia pasidairyti atvykai. Kita gėda, tai pirkti svarstykles, kai esi storas. Juk kiti žmonės iškart tada žiūri. O kai viską darai internete, jokių tokių nepatogumų nepatiri.

Laiko į valias

Dėl minėtųjų priežasčių nesinori ilgai trintis prie prekių paprastoje parduotuvėje. O dar ir pačiam stovėti ne taip smagu, ir parduotuvė kažkada turi užsidaryti. O štai elektroninėje parduotuvėje gali atsidurti kad ir vidurį nakties. Ten patekus tiesiog pažiūrėti, koks yra asortimentas, jei nesimiega, kad ir visą naktį taip praleisti.

Platus pasirinkimas

Pagaliau, kuo man patinka konkrečiai būtent šita elektroninė svarstyklių parduotuvė, tai kad čia yra neįtikėtinai platus pasirinkimas. Atrodo, gali rasti visko – nuo elektroninių tavo KMI skaičiuojančių svarstyklių, iki milžiniškų mechaninių platformų, skirtų skaičiuoti gyvulių masę ir svorį, tai puiku.

Orinta

Orinta paskelbė 121 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>