Sugedę prietaisai: dėl ko liūdite labiausiai

Mikrobangų krosnelių remontasVieniems būtent mikrobangių remontas kelia daugiausia liūdesio, supratus, kad nuo šiol teks galvoti apie tai, kad maistas nebus toks skanus ir šiltas, kol mikrobangė sugedusi, arba, kol ji remontuojama. Kitiems tenka sukti galvą, ką daryti, kai sugenda koks nors kitas prietaisas. Vilniaus meistrai gali padėti greitai susitvarkyti savo neveikiančius prietaisus, tačiau jūs ir patys turite pagalvoti, kurių jų taisymas yra svarbiausias.

Mikrobangų krosnelė

Kai žmonėms būna aktualus mikrobangių remontas, tai paprastai reiškia, kad mikrobangų krosnelė neveikia dėl to, kad kažkas joje vyksta ne taip, arba nevyksta iš vis. Ne visos mikrobangų krosnelės yra pigios, kai kurios kainuoja visai nemažai. Todėl kartais geras variantas yra tiesiog padovanoti sau brangesnę krosnelę, kuri ilgiau veiks nesugedus. O jeigu sugestų – negaila tokią būtų ir remontuoti. Sugedusi mikrobangų krosnelė gali sudeginti maistą, taip pat gali pati sudegti, gali nebelikti laikmatis ar karščio intensyvumo jungiklis, ji gali įjungta neįsijungti, gali lemputė viduje neveikti arba tiesiog sugesti atidarymo ar uždarymo mechanizmai, gali šildyti per silpnai. Būna įvairių gedimų ir sugedus mirkobangų krosnelei protingiausia būtų ieškoti meistrų, kurie galėtų šią problemą išspręsti.

Skalbimo mašina

Kitas svarbus dalykas, tai skalbimo mašinos gedimai. Šis buities prietaisas, būdamas sugedęs, kaip reikiant tampo nervus jo šeimininkui. Niekas nemėgsta sugedusios skalbimo mašinos, iš kurios plūsta muilinas vanduo ar kas nors dar blogiau. Liūdna dalis ir ta, kai skalbimo mašina tiesiog apskritai nustoja džiovinti, kaip pridera, ir nebedžiovina drabužių, gal net iš jų apskritai neišpila vandens. Jeigu norite, kad jums tokių problemų nekiltų, visada pasirūpinkite, kad jūsų skalbimo mašina būtų suremontuota ir tinkamai veiktų.

Šaldytuvas

Liūdna virtuvės giesmė – it traktorius riaumojantis šaldytuvas. Jeigu žinote tą garsą, ir dar didesnį, kada šaldytuvas užgęsta arba įsijungia, metas arba jį pakeisti nauju arba pataisyti. Bandyti taisyti visada apsimoka labiau. Pradžioje verta pradėti nuo savarankiškų veiksmų, tokių kaip šaldytuvo išvalymas, o vėliau, jeigu situacija nesikeičia, galima ir kreiptis į meistrus. Blogai veikiantis šaldytuvas varo į nuostolį, kadangi jis taip pat ir neturi galimybės taupiai veikti, tad vartoja labai daug energijos.

Smulki technika

Dulkių siurblys, kuris neveikia, tik užima vietą, o jis juk turėtų būti skirtas tvarkai palaikyti, tačiau ją tik pats kuria. Plaukų džiovintuvas dažniausiai prisimenamas tik tada, kai jo jau reikia, todėl tai taip pat labai erzina, kai jis būna sugedęs.

Orinta

Orinta paskelbė 121 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>