Su autobusu – apsipirkti į Lenkiją

Pervežimai ir kt.Kiek jau kartų girdėjote apie tuos žmones, kurie važiuoja apsipirkti į Lenkiją? Kartais toks keleivių pervežimas vyksta net ir su specialiais mikro autobusais, jau yra tokių ekskursijų į Suvalkų prekybos centrus, kurios pranoksta įprastas turistines keliones. Mes taip pat su vyru nusprendėme, kad ir mums būtų įdomu toks keleivių pervežimas ir visai norėtųsi pagaliau patiems pabandyti padaryti kažką tokio ir nuvažiuoti apsipirkti į Lenkiją, įvertinti tas kainas ir nuspręsti, ar dar kada nors ten važiuosime. Štai mūsų įspūdžiai.

Pilnas autobusiukas

Kai radome skelbimą, jog vykdomas būtent toks keleivių pervežimas ir gana nebrangiai mus gali nuvežti apsipirkti į Lenkiją, sumanėme, kad reikėtų pasinaudoti. Taigi, sumokėjome tuos mokesčius ir sutartą dieną sutartu metu visi susirinkome laukimo aikštelėje. Buvo daug žmonių, visi idealiai tilpome į sėdimas vietas, tik atrodė nesmagu, kad nėra likę kažkur daugiau vietos. Kilo mintis – o kur reikės dėti tuos visus krepšius, kai apsipirksime? Suprantama, kad keleivių pervežimas vyksta su šiuo autobusiuku, o kaip vyks prekių pervežimas, ar taip pat atvažiuos dar kažkas, papildomas autobusiukas? Deja, galiausiai grįžtant teko labai nustebti, nes atvažiavo tas pats mikro autobusas, kuris mus, keleivius, prieš tai atvežė į Lenkiją. Mums buvo pasakyta, kad krepšius tiesiog turime vežtis pasidėję pas save ant kelių.

Prekybos centrai – kaip anšlago metu

Tačiau grįžkime prie kelionės įspūdžių. Kelionė truko sklandžiai, galiausiai pasiekėme savo kelionės tikslą – prekybos centrus. Keisčiausia buvo tai, jog juos jau knibždėjo labai daug lietuvių, o taip pat ten visai nebuvo beveik jokių prekių. Akivaizdu, kad prieš tai jų buvo buvę, tačiau toje vietoje, kur mes atsidūrėme, matėsi tiesiog iššluotos lentynos. Tarsi artėtų apokalipsė, ir visi žmonės pirktų maisto atsargas nusitempti jas į bunkerį… Pasidarė šiek tiek gaila, kad negausime kažko, ką nusipirko kiti. Juo labiau, prie prekybos centrų iš tiesų pamatėme ir daugiau autobusų, kurie irgi matyt vežė keleivius.

Kainos

Vėliau perėjome į kitą prekybos centrą, nes ten jų buvo keli. Ten irgi buvo žmonių, bet pliusas tas, kad bent jau prekės nebuvo visos išpirktos. Taigi, kainos iš tiesų ten buvo mažesnės nei pas mus, tačiau tuo pačiu ir atrodė kvaila prisipirkti daug gendančių produktų. O tie, kur negendantys, atrodė gana panašiomis kainomis kaip ir mūsų prekybos tinkluose.

Autobuso nuoma kaina

Orinta

Orinta paskelbė 121 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>