Rytų virtuvė

Gedulas VilniujeKo gero visi sutiks, kad renkantis vietą pavalgyti su šeima, reikia atlikti nemenką apžvalgą. Ypač, jei kartu pavalgyti viešoje maitinimo įstaigoje susirenkama retai – visi trokšta išties gero rezultato, gero maisto, malonios aplinkos. Tačiau kai galvoje turimi gedulingi pietus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar bet kurioje Lietuvos vietoje, klientų reiklumas ne ką mažesnis. Kodėl? Todėl , kad netekus artimo žmogaus arba susirinkus paminėti jo išėjimo metinių, vyrauja gana slogi nuotaika, todėl tikrai norisi, kad bent maisto kokybė bei aptarnavimas tokią minutę būtų nepriekaištingas. Straipsnyje pristatysime kelias puikias vietas pavalgyti didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Restoranai Kaune ir Vilniuje

Majavi restoranas Vilniuje pasižymi puikiais sushi bei grilio patiekalais. Ši vieta puiki ne tik norintiems numalšinti alkį, bet ir puikiai praleisti laiką geroje aplinkoje. Restoranas siūlo puikias galimybes turėti skaniausius dienos pietus už puikią kainą. Čia taip pat praleisite puikų laiką vakarieniaudami su draugais arba romantiškai skanaudami firminių restorano patiekalų su mylimaisiais. Majavi restorane salė talpina iki septyniasdešimties žmonių, todėl čia galite organizuoti vestuves, gimtadienius, kolektyvo šventes. Siūlome gyvą muziką, puikią nuotaiką ir nepriekaištingą maistą. Patalpų nuoma sostinėje nėra labai lengvai išsprendžiamas rūpestis. Norintiems šventes praleisti miesto centre, tenka pasukti galvą, kur sutalpinti didelį skaičių žmonių ir neištuštinti kišenių. Majavi – puikus pasirinkimas. Gedulingi pietūs Vilniuje, gimtadienio, kolektyvo šventės ir kitos svarbios progos čia tikrai įgaus puikių skonių atspalvį.

Žvilgtelėkime į laikinąją sostinę. Restoranai Kaune taip pat turi puikų vardą. Kinų restoranas Panda džiugina net išrankiausių kauniečių bei miesto svečių skrandžius. Kinų virtuvė viena žinomiausių visame pasaulyje savo maistingumu bei įvairove. Gausybė daržovių, vaisių, ankštinių ir grūdinių kultūrų –tai, ko kiekvieno žmogaus organizmui reikia kasdien. Tai, kas iš kartos į kartą perduodama tūkstantmečiais, paprastai yra laiko ir žmonių išminties patikrinta. Tradicijos yra tai, kas vienija bendruomenę ir tai, kas apie bendruomenę panešama pasauliui, o kulinarijos paveldas yra labai svarbi tų tradicijų dalis. Kinų restoranai, kurie Kaune įrengti, puoselėjant rytų dvasią, padeda trumpam pasijusti rytų pusrutulyje. Tai puiki vieta ne tik laikui su artimaisiais vakarais, pietų laiką ar ypatingas progas. Išskirtinio skonio patiekalai jus paskatins grįžti vėl ir vėl.

Neseniai daryta apklausa parodė, kad tiek Vilniaus, tiek Laikinosios sostinės gyventojai, rinkdamiesi vietą, kur pavalgyti, paprastai pirmenybę teikia rytietiškoms virtuvėms. Galbūt todėl, kad visada žavi tai, kas yra toliau, mažiau pažinta ir ištirta, tai, kas neįprasta mūsų regionui. Svarbu paminėti ir tai, kad kinų maistas yra ne tik maistingas, bet ir lengvai virškinamas, todėl pavalgius jo nejaučiamas sunkumas skrandyje, kas dažnai jaučiama po lietuviškos virtuvės vaišių. Meniu sudaro daugiau nei šimtas skirtingų patiekalų, iš kurių tikrai išsirinksite tai, kas jums labiausiai tiks.

Puikūs atsiliepimai

Kalbant apie šiuos du rytietišką kultūrą puoselėjančius restoranus, galima paminėti kelias sėkmės istorijas. Štai Vaida iš Vilniaus restorane Majavi visai neseniai organizavo gedulingus pietus. Gedulingi pietūs Vilniuje nėra lengvai išsprendžiamas rūpestis, ypač kai ieškoma puikaus kainos bei kokybės santykio. Tuo tarpu restorane Majavi tiek maisto kokybė, tiek aplinka tikrai sužavėjo. Turint omenyje, kad gedulingus pietus paprastai lydi ne itin geros emocijos, šie pietūs jų tikrai nesugadino. Kristina iš Kauno restorane Panda pietauja dažnai. Čia visai neseniai atšventusi savo keturiasdešimties metų jubiliejų, moteris liko labai patenkinta ir rekomenduoją šią puikią vietą visiems.

Orinta

Orinta paskelbė 119 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>