Rašytojas su statusu ar tekstų rengėjas

SEORašančio žmogaus sąvoka plečiasi ir keičiasi, prisitaikant prie rinkos ir poreikių. Tarkime, grožinės literatūros rašymas ir seo paslaugos, teikiamos kaip seo tekstai, yra labai skirtingi dalykai. Kartais vis dar galima pamatyti apgailėtinų diskusijų, kai žmonės svarsto tokius dalykus, kada kas yra kas, ir kuris rašytojas yra žemesnis, o kuris kilmingesnis. Neseniai rašytojų grupė ir vėl pasakė, kad seo paslaugos yra toks darbas, kurį dirba mažiau pagarbos verti žmonės nei tiek, kurie leidžia knygas. Bet ar tikrai taip yra?

Garbingas (?) rašytojo statusas

Kai kultūros lauko darbuotojai priversti nuolat streikuoti bei tiesiog kovote kovoti už savo teises, išlieka tame lauke tik ne daug kas. Tačiau nebūtinai patys talentingiausi. Kai kurie grafomanai, kai kurie sėkmingai surandantys savo auditoriją. Visgi, beveik kiekvienas menininkas ar rašytojas pripažįsta, kad nors jo vardas bei veidas daug kam yra žinomas, tačiau dažniausiai jis iš to meno nieko neuždirba net ir tada, kai pardavimai būna geri.

Tai ar tikrai reikia taip aukštinti tuos, kurie patys pripažįsta, kad jų kūryba nėra įvertinama pinigais? Juk be pinigų gyventi nėra lengva, tai kam tos gėlės ir laurai? Visgi bent jau mūsų šalyje dar reikia gerai pagalvoti, kaip pragyventi, jeigu nori gyventi kaip įžymus žmogus, nes nebūtinai ta šlovė atneš turtus. Taip pat reikia pasakyti, kad tie patys įžymūs kūrėjai lygiagrečiai prie savo kūrybinės veiklos imasi ir darbo, už kurį gali gauti didesnius pinigus.

Normalus apmokamas darbas

O kas yra tas normalus apmokamas darbas, kai dėmesio centre atsiduria seo paslaugos? Tai, pirmiausiai, toks darbas, kada yra aiškus susitarimas, už ką mokama. Kažkas yra samdomas parašyti tekstus, ir tie tekstai turi aiškią savo funkciją. Arba jie skirti mažai, arba dildelei auditorijai, bet jie vis tiek iš esmės būna reikalingi. Nebūna taip, kad kažkas užsakytų tekstus, kurių niekam visai niekada nereikia. Taigi, kas čia blogo, jeigu žmogus tiesiog dirba savo darbą? Na ir kas, kad jis negali juo pasididžiuoti prieš kitus, bet ne visi turi būti gyvi tik iš tuštybės. Jeigu kiekvieno žmogaus siekinys ir būtų tik ta tuštybė, tai mes pristigtume vartotojų, nes visi užvertę galvas aukštyn nesidairytų į šalis ir nežiūrėtų, ko yra aplink mus. Tokia dabar yra realybė, ir mes turėtume ją pripažinti.

Orinta

Orinta paskelbė 119 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>