Profesionalus fotografas vestuvėms

Tikriausiai tie jauni žmonės, kurie stoja į fotografijos studijas, dažniausiai negalvoja, kad jų darbas vėliau bus fotografas vestuvėms. Tačiau tai pasitvirtina kaip taisyklė. Kuo labiau žmogus galvoja, kad užsiims menine fotografija, tuo dažniau nutinka taip, kad jo darbas ir būna – fotografas vestuvėms. Taigi, gal ir jūs, prieš stodami į fotografijos studijas, turėtumėte pamąstyti, ar ne verta jau iš pat pradžių pasipraktikuoti vestuvių fotografo darbo. Jeigu sutinkate, štai jums pasiūlymas, ką galima daryti, kad vestuvinės fotografijos būtų geros. Gudrybės, kurios pravers kiekvienam fotografui darbe.

Susitarkite dėl nuotraukų kiekio

FotografaiIš anksto susitarkite, koks turėtų būti nuotraukų kiekis, kiek jų reikėtų įteikti vestuvių kaltininkams. Jeigu nesusitarsite, vėliau jie gali pasidaryti godūs ir imti prašinėti visų padarytų nuotraukų, net ir tų, kurias jūs laikote nepavykusiomis bei jau galbūt esate jas ištrynę.

Nebūkite originalus – pataikaukite žmonėms

Į vestuves atėję žmonės praleis smagiai laiką ir tą laiką patys prisimins. Nefotografuokite tokių dalykų kaip torto pjovimas ar šokiai pagal skirtingas dainas. Tai nekelia žmonėms daug emocijų. Daug svarbiau yra padaryti gražius žmonių portretus. Iš nuotraukų jie to ir tikisi – kiekvienas svečias nori turėti gražią savo nuotrauką ir pagalvoti, kad ir pats šioje gražioje šventėje buvo labai gražus.

Įvertinkite nuotaką

Ne paslaptis, kad vestuvės visgi dažniausiai yra nuotakos šventė. Jeigu jaunikio niekas nepriverstų, tai ir tų vestuvių galėtų nebūti. Tik pagalvokite, kiek ji ruošėsi, kol suderino gėlių spalvas ant vaišių stalo, kol išnuomojo šią gražią vilą. Ir kiek daug darbo įdėta, kad tas makiažas ant veido nenukristų per visas vestuves, kad puikiai atrodytų šukuosena. O jau vestuvinė suknelė – viso vakaro pažiba. Tad į nuotaką susikoncentruokite labiausiai. Būtinai padarykite daug skirtingų nuotraukų su nuotaka, kad matytųsi ir jos suknelė, ir makiažas. Geriausiai, jeigu padarysite ir tokių nuotraukų, kur nebus akivaizdu, kad jos iš vestuvių, o tarkime, tiesiog nuostabiai atrodys jos veidas ir plaukai, suknelės gal net nesimatys, o gal ji jau bus persirengusi vakarine, neišduodančia šios svarbios datos. Tuomet tokias nuotraukas ji galės naudoti socialiniuose tinkluose ne kaip vestuvines, o kaip asmenines labai gražias. Taip pat pasistenkite nuotakos nuotraukas retušuoti ir išgauti maksimalų grožį. Įsivaizduokite, kad tai esate ne tik fotografas vestuvėms įamžinti, bet ir fotografas asmeninei nuotakos fotosesijai sukurti.

Orinta

Orinta paskelbė 121 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>