Prekės jūsų mažajam augintiniui

Kokia nuostabi diena, kai jūs važiuojate pas veisėją išsirinkti savo naujo mažo šunelio ar katinuko. Tačiau zoo prekes jau turi būti nupirkta dar prieš parsivežant mažylį – kraitelį reikia krauti iš anksto. Kai pas veisėją pamatysite visą vadą, tuojau pat pamilsite mažylius, bus sunku išsirinkti vieną, bet galiausiai išsirinksite. Ir ne laikas tada bus važiuoti ieškoti jam prekių, jas nusipirkti reikia iš anksto. Kokias zoo prekes reikia turėti, parsivežant į namus naują jų gyventoją su keturiomis letenėlėmis?

Miegojimo guolis

Prekės augintiniamsKur miegos jūsų mažylis? Katėms tinka paprastas minkštas guolis, šuniukus galima uždaryti į užrakinamą minkštą guolį. To priežastis būtų pratinti šuniuką neatlikinėti reikalų bet kur ir ryte jį tiesiog išvesti į lauką. Mat joks sveikas šuo nedaro savo reikalų ten kur miega, tad uždarymas nakčiai į guolį, neleis jam prisidaryti ten viduje. Aišku, galite papildomai galite nupirkti ir kitą minkštą guolį, kuriame jis galbūt galėtų miegoti dienos metu.

Transportavimo dėžutė

Kartais augintinį reikės uždaryti į dėžutę dėl transportavimų. Jeigu tai mažos veislės gyvūnas, jam pakaks dėžutės, panašios į lagaminą su grotelėmis. Jeigu tai didelės veislės gyvūnas, pavyzdžiui, labradoro retriveris, reikės specialaus gardo automobiliui. Kaip taisyklė, mažiems gyvūnams zoo prekės pigesnės, o didieji turi mokėti už savo gabaritus.

Pavadėliai ir antkakliai

Šuniui reikės antkaklio arba net kelių, su tikslu išaugti. Tik nepirkite aštraus – šuniuko gerklos labai pažeidžiamos. Geriausia minkštos odos. Pavadėlis gali būti standartinis arba su reguliuojamu ilgiu. Stipriems šunims verta turėti petnešas, tuomet tempiantis šuo bus lengviau suvaldomas, nes jį laikysite ne tik už kaklo, bet ir už jo „sprando“. Katėms taip pat gali būti perkamas pavadėlis, petnešos. Kai kurie šeimininkai veda kates į lauką pasivaikščioti ir jos labai tai mėgsta.

Žaislai

Nepamirškite žaislų – jaunam gyvūnui tikrai norėsis žaisti, ir tai bus natūrali jo augimo bei vystymosi proceso dalis. Negalvokite, kad duosite iš namų bet ką pagraužti, ir tai bus geras žaislas. Gyvūnai gali apsinuodyti paprastu plastiku, susižeisti su sulaužytais daiktais. Todėl specialūs žaislai jiems niekada nepakenks.

Maistas ir papildai

Maistą reikėtų pirkti tokį, koks tinka pagal gyvūno amžių, laiką, svorį ir netgi veislę. Pavyzdžiui, yra specialus ėdalas, skirtas mažų veislių šunimis. Taip pat yra ėdalas, skirtas jaunikliams, jame daugiau medžiagų, reikalingų augančiam organizmui.

Orinta

Orinta paskelbė 121 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>