Po avarijos išbyrėjo stiklai

Avarija nebuvo milžiniška, bet, deja, stiklų keitimas buvo neišvengiamas. Jeigu dar atrodydavo anksčiau, kad šie automobilių stiklai Vilniuje yra tiesiog nepramušami, tai vėliau teko pradėti galvoti priešingai. Stiklus pakeisti tikrai nėra pigu, o tą padaryti būtina. Nes kaip gi tu be stiklų paskui važiuosi?

Avarija galėjo baigtis liūdniau

Tad pirmiausiai apie pačią avariją. Pripažįstame, kad galėjo baigtis ir labai liūdnai, daug liūdniau net taip, kaip pasibaigė šiandien. Štai dėl ko ir nutarėme, kad būtina kitam kartui turėti vaizdo registratorių, ir dabar, kai važiuojame, jau ant naujo priekinio stiklo pūpso gražus vaizdo registratorius, fiksuojantis viską, kas vyksta aplink.Kokia tai buvo avarija? Nors ir nemalonu prisiminti, bet teks tą padaryti.

Stiklų keitimasVažiavome šaltą žiemos vakarą, buvo ir slidu, ir vėjo, ir sniego buvo. Taip sakoma, visos prasčiausios važiavimo sąlygos. Mes važiavome labai atsargiai. Vairuotojas, nors ir turėjo 20 metų stažą, vis tiek važiavo labai lėtai, labai atsargiai. Kelyje buvo daug posūkių. Galiausiai viskas pasikeitė. Staiga iš už posūkio pamačiau priešais save šviesas, o paskui atsibudome ligoninėje. Pamažu ėmė grįžti prisiminimai, dar vėliau – kilti klausimai, kas kam nutiko, ar tai buvo mūsų kaltė ir pan. Reikia sakyti, kad avarija tikrai praėjo sėkmingai ir gerai, kadangi mes palyginus nenukentėjome. Galėjo ir turbūt turėjo būti daug liūdniau. Tačiau visi kažkaip išlikome sveiki, gyvi, tik automobilių stiklai išlakstė į visas puses. Kitoje mašinoje sėdėjo neblaivus jaunas vairuotojas. Jis iki dabar vengia atsakomybės ir yra jos vis dar išvengęs.

Stiklų keitimas

Žinoma, stiklų keitimas buvo atliekamas iš draudimo, ir tai ja nebuvo kažkas tokio, apie ką reikėtų kalbėtis labai piktai. Mes tiesiog su džiaugsmu pakeitėme tuos stiklus. Tikrai nebuvo skaudu ar pikta. Mes buvome laimingi, nes likome gyvi, visai nenukentėjome, avarija atsipirko keliais įbrėžimais. O juk su mumis važiavo ir mažyliai. Taigi, galėjome prarasti patį brangiausią turtą. Ir servise mums taip sakė, kad tai neeilinė avarija, per kurią tik stiklus keisti reikia, o daugiau nieko. Mašinos liko sveikos, ir mes gana sveiki. Dabar, kai pamatau savo mašiną, iškart viską prisimenu. Kadangi tie jos stiklai yra šiek tiek kitokį nei buvo prieš tai, taigi, lieka daug prisiminimų, pažvelgus į naujus blizgančius stiklus automobilio, kurį turime jau seniai.

Orinta

Orinta paskelbė 121 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>