Po akių vokų operacijos – lyg naujas veidas

Rima sako, kad akių vokų operacija buvo jos sena svajonė. Sena, nereiškia, kad ji pati sena, o tisiog moteris gana ilgai apie tai svajojo. Ir jai nėra dar 60 metų – moteris dar jauna.

Visą laiką buvo „į tėvelį“

VokaiKaip sako moteris, ji nuo mažumės žinojo, kad turi negražias akis. Visi visada girdavo jos broliukus, sakydavo, kad jų akys „į mamytę“, o štai ji, mergaitė, kai gimė, tai visi nusivylė – į tėvelio giminę. Jos akys buvo kone įstrižos, su tokiais užkritusiais akių vokais. Mergaitė ir augo taip, vis primenant visiems, kad ji buvo tikrai „į tėvelį“ ir su negražiomis akimis. Panašu, kad niekas iš tėvų nebuvo nieko girdėję apie pozityvų vaikų auklėjimą ir ugdymą, bei pasistengę padaryti ką nors, kad viskas būtų geriau, o ne tiesiog „į tėvelį“. Taigi, taip bėgo laikas, o mergaitė vis labiau kompleksavo dėl savo akių. Net paauglystėje kada su draugėmis atrado išganingąjį makiažą, mergaitė ėmė labai nusivilti ir liūdėti. Kai draugės vos pasidažiusios tapdavo gražios ir panašios į Disnėjaus princeses, Rimai tai nepadėdavo. Užbrėžus juodu pieštuku liniją, akių vokai dar labiau pastebimai nukarę atrodydavo. Taigi, jai vis tekdavo galvoti, ką daryti. Ji galiausiai objektyviai įvertino situaciją: jos akių vokai tiesiog yra kitokie negu visų mergaičių. Tėčio tokie patys, bet vyrui tai nekenkia. O merginai geriau būtų turėti kitokias akis. Tad Rima sugalvojo, jog, kai užaugs, būtinai pasidarys akių vokų operaciją.

Operacija pakeitė išvaizdą

Žinoma, pinigais nesninga, jaunam žmogui reikia stengtis kabintis į gyvenimą ir padaryti daug dalykų. Tadnenuostabu, kad ir Rima ne iškart žinojo, kaip gyventi. Ji ėmė studijuoti, vėliau atsirado pirmieji darbai už minimumą. Galiausiai, atsiradus šiek tiek pinigų, pirmiau norėjosi realių pirkinių, kelionių. O ir išvaizda šiek tiek prarado autoritetą. Tačiau galiausiai ji tapo žmogumi, kuris yra tikrai jau daug matęs, keliavęs. Eidama trisdešimt trečiuosius metus ji pastebėjo, kad jau ir pirmosios raukšlės veide atsiranda, o akių vokai tik leidžiasi žemyn. Tada ir nusprendė, kad situaciją ženkliai pakeisti galėtų akių vokų operacija. Ilgai nelaukė, pasiskambino į kliniką, užsiregistravo, ir ten patekusi, tuojau pat susitvarkė situaciją. Akių vokai akimirksniu po operacijos pakilo aukštai, veidas iškart ėmė atrodyti kitaip. Pasirodo, tokia operacija jau seniai galėjo galbūt iš esmės pakeisti jos gyvenimą.

Orinta

Orinta paskelbė 119 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>