Plaukelių šalinimas lazeriu – vienas geriausių sprendimų

Dažnai atliekama depiliacija netik atima nemažai laiko, bet taip pat ir vargina bei gali sudirginti odą. Taigi, plaukeliu salinimas lazeriu gali būti tikrai puikia pasirinkimo galimybe, nes tai visada užtikrina ilgalaikius rezultatus. Atliekamos procedūros metu lazeris sunaikina plauko folikulą, todėl plaukelius bus galima pamiršti ilgam.

Kūnas be plaukeliųPriklausomai nuo plaukelių storio, gali prireikti maždaug 4-6 procedūrų, po kurių galėsite džiaugtis lygia oda. Ilgalaikis plaukelių šalinimas gali būti taikomas įvairioms kūno sritims – bikini zonai, pažastims, rankoms, kojoms, taip pat ir veidui. Dažniausiai šią procedūrą pasirenka moterys, tačiau ji taip pat gali būti taikoma ir vyrams. Plaukeliai gali būti šalinami praktiškai visose srityse, išskyrus sritį aplink akis.

Jei svarstote apie galimybę atlikti šią procedūrą, pirmiausia pasikonsultuokite su specialistais, kurie galės atsakyti į visus jums rūpimus klausimus. Šiandien tokias procedūras atlieka ne taip ir mažai specialistų, tad visada galima rasti tokių klinikų, kuriose šios paslaugos būtų teikiamos iš tiesų palankiomis sąlygomis. Be jokios abejonės, ieškant tinkamiausių paslaugų tiekėjų jums gali praversti internetinė paieška, kuri padės iš tiesų labai greitai atrasti geriausius pasirinkimus. Specialistų internetinėse svetainėse galėsite rasti visą svarbiausią informaciją, susijusią su paslaugų teikimu, ir taip pat galėsite rasti kontaktus, kuriais susisiekę galėsite užsiregistruoti konsultacijai.

Plaukelių šalinimo lazeriu procedūrai reikia tinkamai pasiruošti – tai galės užtikrinti patį geriausią rezultatą. Prieš atliekamą procedūrą rekomenduojama 7-10 dienų nesideginti, keturias savaites iki procedūros vengti anticeliulitinio gydymo, jei vartojote antibiotikus, procedūra gali būti atliekama po mėnesio. Likus keturioms savaitėms iki procedūros nešalinkite plaukelių vašku, nenaudokite epiliatoriaus ar kitų priemonių, pašalinančių ir plauko svogūnėlį.

Dažnai yra teiraujamasi, ar plaukeliu salinimas lazeriu yra skausminga procedūra, tačiau nerimauti tikrai nereikėtų – jos metu jausite nesmarkų dilgčiojimą ar švelnų badymą. Po atliktos procedūros praėjus 4-6 savaitėms, atliekamą procedūrą reikės pakartoti. Kaip jau minėta, optimalų rezultatą galėsite pasiekti po 4-6 kartų. Po procedūros oda gali būti paraudusi ar patinusi, ir tai yra visiškai normalu. Norėdami išvengti nemalonių pojūčių, sudirgintas vietas kelias minutes pašaldykite ledu.

Įsitikinsite, kad plaukeliu salinimas lazeriu gali būti tikrai puikiu pasirinkimu, nes tai padės jums išvengti varginančios depiliacijos, kurią tenka atlikti ne taip ir retai, ir taip pat tai leis sutaupyti laiko. Galite net neabejoti, kad toks pasirinkimas bus iš tiesų labai palankus, ir rezultatu jums neteks nusivilti.

Orinta

Orinta paskelbė 121 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>