Pirmoji savaitė su finansų rinkomis

Kai pradedi naują veiklą, visada svarbu išsiaiškinti kiekvieną smulkmeną. Man investavimas ir MetaTrader prekybos terminalas buvo naujovė, apie kurią galvoti teko ilgai, su kuria susipažinti pavyko ne iš karto. Tačiau galiausiai pavyko sužinoti visus svarbesnius momentus. Pirmoji savaitė – pati sunkiausia.

Kaip užsikabinau

TeleTradeIki dabar būna sunku tėvams paaiškinti, ką aš ten dirbu su tuo kompiuteriu ir kas yra investavimas, „treidinimas“ ir finansų rinkos. Man pačiam dabar jau aišku. Tačiau iš pradžių ilgą laiką keli nepatikimi pažįstami sakydavo, kad užsiima investavimu, aš galvodavau, kad tai tikrai kažkas susijusio su azartiniais žaidimais. Tačiau laikas parodė, kad tiesa buvo kitokia. Paaiškėjo, jog iš tiesų šie draugai tiesiog buvo užsiėmę finansų rinkomis. Tai sužinojau vėliau, kai susipažinau su Frederiku. Jis buvo mano kambariokas magistro studijose Prancūzijoje ir jis gyveno gana prabangiai. Studentų bendrabutyje gyveno tik dėl to, kad jam pačiam norėjosi daugiau įvairių patirčių ir turėti kažkokią bendruomenę, o ne vienam atskirai kažkur užsidarius. Aš susidomėjau, kaip jis gauna pinigų, nes tai, kad jis labai protingas ir labai turtingas pasidarė akivaizdu vos per pirmas penkias bendravimo minutes. Jis pasakė, kad jam tokią laisvę suteikė MetaTrader finansų rinkos ir darbas šioje srityje. Taigi, taip aš ir ėmiau darbuotis, įkvėptas jo pavyzdžio.

Mano limitai ir patirtys

Frederikas man davė labai daug protingų patarimų. Iš tiesų, jie netgi nebuvo kažkokie stebuklingi, jie buvo labiau panašūs į motiniškus, susijusius su dideliu atsargumu. Pasirodo, iš finansų rinkų dažniausiai ir iškrenta būtent tie žmonės, kurie būna nepakankamai atsargūs, kurie prisiima per daug dalykų, kurie remiasi intuicija, o ne logika. Galiausiai, reikia žinoti savo limitus tam, kad galėtum sėkmingai dirbti. Aš stengiausi juos turėti ir nuo pradžių puoselėti. Prieš pradedant investuoti su Frederiku turėjome kalbą apie tuos, kuriems nepasisekdavo, kurie prarasdavo visas santaupas ir net prasiskolindavo. Iš tiesų tai lemdavo jų asmeninės savybės. Frederikas pasakė ir tai, jog tokiam investavimui būtina būti protingu žmogumi, jeigu tau silpnai sekasi kiti dalykai, jeigu sunku mokytis, jeigu visos sistemos tau atrodo ne per kvailos, o per sunkios, tai geriau nerizikuoti ir neinvestuoti. Šis investavimas geriausiai sekasi labai protingiems žmonėms, kurie savo intelektualumu jau spėjo pasižymėti kitokiose vietose. Taigi, prieš pradedant tokį investavimą man dar ir teko save labai objektyviai įvertinti.

Orinta

Orinta paskelbė 119 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>