Pirkėjų dėmesys naujiems butams Palangoje – ką renkasi lietuviai?

Būstas pajūryjeGyvenimas pajūryje žavi savo atmosfera, nuotaika ir jaukumu. Be to, naujiems butams Palangoje suteikiamos itin patrauklios įsigijimo sąlygos. Nauji būstai parduodami tiek su daline, tiek su pilna apdaila. Aukštos kokybės statybinės medžiagos, racionalus būstų išplanavimas, jauki gyvenamoji aplinka – visa tai sukuria itin patrauklias gyvenimo aplinkybes, kurias vertina tiek jaunos šeimos, tiek vyresnio amžiaus pirkėjai.

Nekilnojamojo turto brokeriai, vertindami šiuolaikinio pirkėjo poreikius, teigia, kad bene didžiausias dėmesys skiriamas gyvenamosios aplinkos atmosferai. Dėl šios priežasties būstas didmiestyje vis dažniau keičiamas į namus jaukioje aplinkoje. Būstas Palangoje perkamas ir kaip alternatyva atostogoms, t. y. turėti jaukų butą prie jūros yra puikus sprendimas kasmetinėms išvykoms su šeima ar draugais, kuomet nereikia sukti galvos dėl būsto nuomos. Be to, tuo laiku, kai bute negyvenama, jį galima nuomoti turistams ir poilsiautojams, taip „įdarbinat“ nekilnojamąjį turtą savo reikmėms.

Didžiausias dėmesys gyvenamai aplinkai

Auganti NT rinka keičia pirkėjų įpročius. Ieškodami būsto lietuviai tampa vis išrankesni ir griežtesni, kas verčia pasitempti NT vystytojus, siūlant optimalesnius sprendimus. Itin daug dėmesio skiriama mikrorajonui, kuriame pirkėjas gyvens. Ilgą laiką klientas domėjosi vien būsto kaina ir kvadratūra, tačiau, laikams keičiantis, vis daugiau svarstoma apie aplinkos įtaką mūsų komfortui ir patogumui. Dėl šios priežasties nauji butai Palangoje statomi struktūriškai patogioje miesto zonoje, iš kurios nesunkiai pasiekiamos pagrindinės gatvės, tačiau tuo pačiu galima mėgautis jaukia ramybe ir privatumu. Namai pušynų apsuptyje, visai netoli jūros suteikia atostogų kasdienybėje jausmą ir leidžia mėgautis ramiu laisvalaikiu mylimų žmonių apsuptyje.

Vertinama namų kokybė ir būsto išplanavimas

Praktika rodo, kad vis daugiau dėmesio skiriama ir nekilnojamojo turto kokybei. Vertinami statybiniai daugiabučių projektai, inžinerinės sistemos, langų profiliai, šildymo sprendimai ir kiti kriterijai, suteikiantys pageidaujamas komforto sąlygas ir efektyviai taupantys buities išlaidas. Be to, vis daugiau pirkėjų vertina ne būsto kvadratūrą, o išplanavimo sprendimus. Net ir nedidelis būstas gali būti funkciškai suplanuotas, suteikdamas maksimalias komforto sąlygas. Dar vienas privalumas – vis daugiau būstų parduodami su pilna apdaila (butus įrengia profesionalūs interjero dizaineriai), taip efektyviai taupant pirkėjo laiką ir išsprendžiant varginančius namų įrengimo rūpesčius.

Orinta

Orinta paskelbė 119 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>