Pigus ir brangus namas – skirtumai

Sprendimai butuiVis pasigirsta kalbų, kad koks nors studentas sugeba pasistatyti namus už 200 litų. Atrodo, kaip taip įmanoma, jei vien mediniu langu kaina yra dvidešimt kartų didesnė. Aišku, pirmoji suma skamba nerealiai, tačiau mes žinome, kad taip tikrai būna: vieni žmonės gali gauti langus ir visas statybas labai pigiai, kiti sumoka tiek, kiek per visą gyvenimą tik sugeba uždirbti. Kuo skiriasi pigūs ir brangūs namai, nekalbant apie tai, kad mediniu langu kaina būna visiškai skirtinga?

Garantijos trukmė – ribota

Jeigu žmogus sugeba kažkokiais būdais pasistatyti neapsakomai pigų būstą, tai jis pasinaudojo tam tikra išgyvenimo strategija, kuria naudojasi visi vargstantys žmonės. Pirmiausiai jis, turbūt, pasielgs kaip kairysis ir paskelbs daiktų paiešką. Gal kažkam nereikia bet kokių statybinių medžiagų, medienos, stiklo, čerpių, skardos. Visko, ką jis galėtų panaudoti statybai. Brangiai už būstą mokantis žmogus, aišku, ir paklos visai kitokias sumas. Tačiau kaip be galo skirsis jų rezultatų ilgalaikiškumas. Naujas namas, padarytas tvirtai ir pagal visus reikalavimus, laikys ilgai. Nauji brangūs ir kokybiški mediniai langai sulauks kitų kartų gyvenimo. O kaip gyvens tas, kuris pasistatė namą iš skiedrų? Turbūt panašiai, kaip gyvena Trys paršiukai iš pasakos.

Stilius ir estetika

Ką jau kalbėti apie estetiką. Matėte, kaip atrodo lūšnos priemiesčiuose? Net jeigu dirbs labai gabios ir darbščios rankos, tokio įspūdžio bus sunku išvengti. Na kaip gi tu pasidarysi tobulus namus iš atliekų? Jeigu norėsi pataisymų, teks kaip reikiant pakloti. O ir įdomu, ką geriau daryti, iš karto naują dalyką, ar tokį, kurį vėliau dar reikia pataisyti. Taigi, stilius ir estetika turėtų jums labai rūpėti, jeigu norite, kad šie dalykai atrodytų gražiai.

Visuomenės vertinimas

Nepabėgsite ir nuo dar vieno kriterijaus. Žmonės kalbėjo – žmonės kalbės. Negalvokite, kad lyg niekur nieko pasidarysite tokius keistus namus ir išvengsite žmonių požiūrio. Jie jums tikrai pasakys, ką galvoja apie tokį nestandartinį namą. O jeigu taupytumėte ne taip stipriai? Vien tik nauji gražūs mediniai langai sukuria puikų statusą ir išvaizdą. Taigi, pagalvokite, pasinaudokite skaičiuoklėmis ir sužinokite, kiek realiai kas kainuoja. Tai galbūt padės jums ir geriau nuspręsti. Turite turėti omenyje, kad visuomenė pagal jūsų būstą atitinkamai žiūrės ir į jus. Žinoma, jeigu jums tinka visi šie rezultatai, apie kuriuos aš kalbu, tuomet nereikia nerimauti. Galite tiesiog džiaugtis gyvenimu.

Orinta

Orinta paskelbė 119 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>