Pavasaris moterų spintoje

Drabužiai tauJeigu jau atlikote privalomą pavasarinį spintos tvarkymąsi ir daug ką iš ten išmetėte – metas keliauti į https://www.b-a.eu/ ir išsirinkti ką nors naujo ir gražaus šiam pavasariui. Kas dabar ant bangos, ir ką gražaus vertėtų nusipirkti iš naujienų?

Suknelės

Žinoma, vasara ir pavasaris yra geriausias laikas suknelėms. Tad, jeigu dar iki šiol neturėjote tokios, metas paieškoti sau tinkamos. Puiki žinia – b-a parduotuvėje galima rasti labai pigių ir vis tiek madingų suknelių. Pavyzdys – dabar labai madingos baltos pavasarinės suknelės, ir būtent tokios naujos jos pardavinėjamos vos po 11 – 10 eurų kainą. Trumpos baltos suknelės gali būti geriausias pasirinkimas šiam pavasariui. Ar tai būtų minimalistinio stiliaus suknelė su paraukimais apačioje, ar įmantresnė miesto stiliaus, su kutais apačioje. Smagu žinoti, kad gali gauti visiškai naują suknelę už tokią nedidelę kainą, tarsi pirktum dėvėtų rūbų parduotuvėje. Juostuota tarsi jūreivio suknelė – pasirinkimas, kuris irgi jus privers jaustis stilingai, kadangi juostelės ir vėl madoje. Naudokitės proga, kol galite, ir pirkite pigią ir netgi atpigintą juostuotą suknelę. Ryški suknelė „Piper“ puikiai tiks tiek idealioms figūroms, tiek besilaukiančioms moterims. Ji yra laisvo lengvo kritimo, nepabrėžia juosmens, tačiau vis tiek labai dailiai atrodo. Ryškiai raudona su apačioje esančia balta juostele. O ką galima pamatyti brangesnių suknelių skiltyje? Klasikines juodas ir su nėriniais kokteilines sukneles, kurios galbūt puikiai tiks oficialiems pavasario renginiams. Šviesiai mėlynos spalvos suknelė „Gitana“ bus kaip dar vienas šio sezono hitas. Mat suknelė madingai apnuogins pečius ir kartu leis gundančiai išlįsti kojai. Suknelė ilga, tačiau su puikiu praskiepu. Ieškokite sau tokios suknelės, kuri būtų ne tik madinga, bet ir puikiai tiktų jūsų stiliui ir figūros tipui.

Švarkeliai

Sakoma, kad dar viena šio sezono privaloma prekė yra švarkelis. Ir ne bet koks, o geriausia – juodas ir panašesnis į laisvą vyrišką švarką. Tačiau ištikimoms moteriškoms formoms pirkėjos sieks tokio švarko, kuris dar ir pabrėžtų liemenį, gerai derėtų prie pasirinkto garderobo. Toks bus žalias „Odri“ švarkas arba juodas švarkas „Pretos“. Smagu, kad čia rasite įvairiausio kirpimo stilingų švarkų, kurie puikiai derės prie visokių suknelių, sijonų, papildys šio pavasario drabužinė gražiais akcentais. Atkreipkite dėmesį į geltoną švarkelį „Melisa“, kadangi būtent geltona spalva šį sezoną gavo išskirtinį dėmesį iš visų mados namų.

Paltukas

Pavasaris dar ne vasarą, todėl verta pirkti dar ne maudymosi kostiumėlį, o susirasti lengvą paltuką. Jums jau nereikės šilto palto su kailiais, tačiau vertėtų įsigyti lengvą dailų pusilgį paltuką, kuris gražiai kristų ant bet kurių drabužių, suknelių, sijonų.

Marškinėliai

Kada, jeigu ne pavasarį, verta pradėti kaupti naują sezono marškinėlių kolekciją? Šį kartą leiskite sau surasti ryškias spalvas, juk visgi pavasaris. Šioje parduotuvėje brangiausi marškinėliai yra juodi ir tai veikiau marškiniai, o pigiausi – paprasti laisvalaikio marškinėliai su skaičiais.

Orinta

Orinta paskelbė 119 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>