Odoo ERP: išmani pagalba verslui

OdooAnksčiau buvusi žinoma kaip OpenERP, Odoo yra atvirojo kodo programinė įranga, apjungianti visas tradicinės verslo valdymo sistemos (ERP) funkcijas. Populiarumu aplenkusi net Microsof Dynamics NAV (Navision), „Odoo“ visame pasaulyje naudojama tiek mažų, tiek didelių įmonių valdymui – procesų optimizavimui, darbo pagreitinimui ir našumo didinimui. Dėl didelio lankstumo ji gali būti pritaikyta ne tik gamybai ir prekybai, bet ir paslaugų, švietimo, sveikatos, logistikos ir kituose pagrindiniuose sektoriuose. Nuolat tobulinama didelės programuotojų bendruomenės, „Odoo“ stebina ne tik tobulinimo galimybėmis, bet ir savo turtingomis standartinėmis funkcijomis. Standartinėje komplektacijoje rasite visus reikalingus įrankius prekybai, gamybai, sandėlio valdymui, projektų valdymui, rinkodarai, POS, elektroninei komercijai, ryšiams su klientais valdyti (CRM) ir net interneto tinklalapiams kurti. Drąsiai galima teigti, kad tokių galimybių nesiūlo jokia kita verslo valdymo sistema, todėl nenuostabu, kad būtent ją pasirinko sprendimus verslui siūlanti IT bendrovė „Via Laurea“.

Kaip „Odoo“ padeda verslui?

„Odoo“ leidžia atsisakyti kitos programinės įrangos, naudojamas įmonės veikloje, nes visuose etapuose gali ją pakeisti. Integruotumas ir yra šios sistemos didžiausias privalumas – tai viena bendra programa, apimanti visus versle vykstančius procesus. Pavyzdžiui, „Odoo“ sistema leidžia susikurti pirkėjų duomenų bazę, kurioje visada turėsite ne tik kontaktinius duomenis, pardavimų istoriją ir statistiką, susirašinėjimus el. paštu, priskirtas nuolaidas, bet ir galimybę bet kuriam klientui iš sistemos išsiųsti pasiūlymus įsigyti paslaugą ar prekę. Apmokėtus pasiūlymus vieno mygtuko paspaudimu galima paversti į užsakymus ir dar pora paspaudimų nusiųsti duomenis sandėliui ar gamybai. Tiek pat tetrunka ir sąskaitos faktūros išrašymas. Jei paskaitinėtumėte „Odoo“ sėkmės istorijas, skelbiamas oficialioje interneto svetainėje, rasite tokių įspūdingų faktų, kaip kad įmonės, pradėsios naudoti šią sistemą atsisako net keliolikos kitų programų.

Ypatingai darbas palengvėja „Odoo“ sistemą įsidiegusiems restoranams, kavinėms, barams ir kitoms maitinimo įstaigoms. Tai leidžia klientų aptarnavimą pakelti į visai kitą lygį, ypač jei įsidiegiama POS sistema (kompiuterizuota kasa).

Ką dar suteikia „Odoo“ – aktualią informaciją. Visada žinosite realią situaciją, kas vyksta su jūsų užsakymais ir prekėmis. Kiekviena prekė, užsakymas, pasiūlymas ar klientas turi su jais susijusią istoriją. Kas puikiausia – visą šią informaciją galima matyti bet kada, kadangi „Odoo“ ERP veikia internete, todėl pasiekiama visą parą net telefonu.

Šiame straipsnyje apžvelgta tik mikroskopiškai maža dalis „Odoo“ galimybių, todėl jei ir jūsų verslo administravimas stringa, jaučiate procesų optimizacijos poreikį, rekomenduojame šia verslo valdymo sistema būtinai pasidomėti plačiau savarankiškai.

Orinta

Orinta paskelbė 122 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>