Nuo gaisro išgelbėjo tik akmens vata

Jeigu kartais galvojate, kad akmens vata kaina jums yra prabangi, tai galvokite ir apie tai, kokia yra apskritai jūsų namo kaina. Kiek kainuoja jūsų visas turtas, kiek kainuoja jūsų ir jūsų šeimos gyvybės? Tikriausiai nemažai, todėl vien norėdami jį išsaugoti ir apsaugoti nuo gaisro, turėtumėte apie tai pagalvoti ir būtinai aprūpinti namą akmens vata.

Apsaugojo nuo gaisro

Vatos kainaEglė pasakoja, kad tik gera akmens vata visai neseniai apsaugojo jos namus nuo gaisro. „Nepatikėsite, galvojau, kad jau tikrai viskas, kad jau nieko nepadarysiu, teks atsisveikinti su visu turtu. Grįžau namo iš darbo ir pamačiau nedidelę liepsną iš virtuvės. Šiaip namuose nieko nebuvo tuo metu. Aš gyvenu vieta. Paskambinau gaisrinei, pradėjo rinktis kaimynai, patys nešti ir pilti vandenį. Galiausiai atvažiavo gaisrinė, ir liepsna buvo sunaikinusi tik tą pastato dalį, kurioje nebuvo jokio šiltinimo. Ten, kur tarp mūrinių sienų buvo sudėta akmens vata, liepsna sienų neįkando. Ką tai rodo? Akivaizdu, kad akmens vata yra tiesiog vienas saugiausių, o gal apskritai saugiausias būdas šiltinti namus, ir kad tik akmens vata gali savo nedegančiomis savybėmis apsaugoti namus nuo gaisro“, – sako savo akimis gaisrą mačiusi Eglė.

Kiti privalumai

Statybų ekspertai priduria, kad akmens vata iš tiesų yra vienas geriausių pasirinkimų, norint šiltinti namus. Tarkime, tik su akmens vata galima apšiltinti namą taip, kad jis būtų patvariai šiltas, kad ta medžiaga nepasikeistų per kelis metus. Apšiltinus namus su akmens vata, gali pastebėti, kaip pakyla namuose temperatūra, ir kad galbūt pradedareikėti 10 kartų mažiau šildymo savo namams, kai ateina jau laikas šildytis. Tai yra tikrai dideli privalumai, sako statybų ekspertai.

Šiuo metu net nėra būtina važiuoti į parduotuvę ir stovėti didžiausiose eilėse. Tai, ką galima daryti, yra paprasčiausiai internetinė prekyba. Yra labai gerų interneto parduotuvių, kuriose galima užsisakyti ne tik norimas stogo dangas, bet ir pageidaujamas šiltinimo medžiagas. Akmens vatos reikia dėti keliais sluoksniais, galima padaryti ir daugiau oro tarpų, kurie suteiktų dar didesnę izoliaciją. Žinoma, apšiltinus namus neišvengiamai atsitinka toks dalykas, kad sienos šiek tiek susitraukia, nes jos pastorėja. Taigi, su akmens vata galima padaryti tikrus stebuklus, sumažinti išlaidas už šildymą, apsaugoti namus nuo gaisro ir netgi užtikrinti iš tiesų gana gerą garso izoliaciją, jei nenorite girdėti, kas vyksta už sienos.

Orinta

Orinta paskelbė 119 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>