Namų remontas juda į priekį

Šiluminiai siurbliai namamsPagaliau namuose imtos įdieginėti pažangios sistemos, kurios rodo, kad dar iki žiemos galėsime čia apsigyventi. Nuo praėjusio karto, kai rašiau, į namą buvo įdiegti šilumos siurbliai, sudėta visa kondicionavimo ir vėdinimo sistema, taip pat išvežiotas visas centralinis šildymas. Dar uždėta perdanga ir jau užmestas antrasis aukštas. Tačiau tai atrodo kaip ir viskas, o kur dar stogas? Labai laukiame, kada turėsime ir jį.

Planai gyventi nuo žiemos

Apskritai, mes labai norėtume jau dabar išsikraustyti iš nuomojamo buto ir eiti gyventi kad ir į tokią vietą. Deja, kaip žinome, tai nėra legalu net. Nes visi namai, kurie turi gyvenamųjų statusą, privalo taip pat būti ir tinkamai įrengti. Taip įrengtas namas jau nebūtų laikomas tinkamu gyvenimui, jis turėtų būti dar gerokai patobulintas. Tačiau viskas gerai, mes ir neketiname to daryti dar dabar. Tik sakau, kad širdis trokšta kuo greičiau įsikraustyti į namus, kuriuos norėsis pavadinti jau tikrai savais.

Apskritai, iš pradžių svarstėme, kad gal reikėtų namą tiesiog statytis nuo pat pamatų. Juk vyras moka savo rankomis padaryti tiesiog viską. Vos tik jis grįžta į gimtinę, mums ima skambinėti visi pro langą jį važiuojant matę žmonės ir prašinėti, kad jis kažką jiems sutaisytų, padarytų, sukaltų. Tačiau jis ne viską ir spėja. Galiausiai, su mūsų namais buvo nutarta ne statyti kažką nuo pradžių, o pirkti kažkokį tokį pastatą, kuris jau iš karto būtų pastatytas, ir jį remontuoti. Aišku, kad jame kažkas bus visai neįrengta, kad nebus net ir šilumos siurbliai sudėti, kad gal bus aprūkę sienos nuo kamino ar dar kokia nesąmonė. Bet taip daug pigiau, nes sutaupai ir ant projekto, ir apskritai ant žemės. Miesto centre net ir mažas sklypas žemės yra labai brangus, o čia apsigyvename beveik centre ir galime visai pigiai viską susiremontuoti.

Remonto nebūna be trukdžių

Žinoma, buvo ir tų problemų. Kai namas yra padarytas ne tavo, kai nežinai, kas kur jame yra ne taip, kur gali kažkas sukelt bėdų, tada visada sunkiau. Tačiau vyras viską jau sutvarkė. Buvo daug nervų dėl šildymo sistemos, nes čia ji labai sena išvedžiota ir net atrodė, kad viskas yra ant ribos – kad namas gali tiesiog bet kada sudegti. Dar buvo ir keblumų dėl kaimynų, bet dabar jie jau išspręsti.

Orinta

Orinta paskelbė 119 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>