Mobilieji telefonai – nepakeičiama priemonė versle

Mobilieji telefonai – išradimas, kadaise leidęs bendrauti su artimaisiais, šiandien padeda komunikuoti su visu pasauliu. Nuolat atnaujinamos funkcijos, prieiga prie interneto ir įvairios programėlės suteikia visas galimybes būti pastebėtiems, sekamiems ir palaikyti ryšį su pasirinktu asmenų ratu. Pasimatymai, konferencijos, verslo pokalbiai – visa tai gali vykti į pagalbą pasitelkus šį nedidelį ir patogų prietaisą. Tačiau šįkart plačiau aptarsime vieną sritį. Kaip mobilieji telefonai padeda vystyti verslą?

Socialiniai tinklai

TelefonaiPastaruoju metu socialiniai tinklai tapo tokiu stipriu verslo įrankiu, jog kai kurios įmonės visą rinkodaros strategiją išvysto vien jų pagalba. O jei esi unikalus, išskirtinis ir teiki prekę ar paslaugą, kuri reikalinga žmonėms, gali būti pastebėtas ir be didesnių pastangų. Kadangi žmonės mėgsta komunikuoti, pateikti užsakymus, domėtis jūsų veikla tais pačiais socialiniais tinklais, išmanūs mobilieji telefonai padeda visada būti pasiekiamiems.

Be to, telefonai gali tapti ir puikiu reklaminiu įrankiu – socialiniai tinklai, tokie kaip Instagram ar Pinterest, traukia milijonus žmonių dėl to, kad jų veikimo principas – nuotraukos, įkeltos išmaniuoju telefonu. Taigi, viešai rodydami savo veiklą, gaminius, projektus, organizacijos kasdienybę ar kitą, patraukliai pateiktą informaciją, galite susirinkti gerbėjų ratą, kuris taps potencialiais jūsų klientais.

Programėlės

Išmanūs mobilieji telefonai naudingi ir dėl juose esančių programėlių, kurios gali padėti paspartinti tam tikrus veiklos procesus. Jos padeda vesti užrašus, pasižymėti svarbius susitikimus, sekti reikiamą informaciją, siunčia priminimus apie neatliktus darbus. Kai kurios programėlės padeda skaičiuoti sąmatas, rengti reprezentacinius pristatymus. Taip pat mobilieji telefonai gali išsaugoti ir jūsų elektroninio pašto programėles, saugoti darbinius kontaktus, o tai ženkliai supaprastina bendravimą su partneriais, darbuotojais ar klientais.

Navigacija

Jei jūsų vykdoma veikla reikalauja kelionių po kitus miestus ar nepažintas vietas, laiku pasiekti reikiamą tašką padės mobilieji telefonai, kuriuose integruota navigacija. Taip sutaupysite pinigų, kuriuos išleistumėte atskiros navigacijos įsigijimui, o atsisiuntus tam tikras programėles, nurodančias kamščius, kelio tvarkymo darbus ir kitą vairuotojams aktualią informaciją, tikslą pasieksite kur kas greičiau ir patogiau.

Orinta

Orinta paskelbė 121 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>