Kokie šviestuvai Klaipėdoje populiariausi?

Lempos KlaipėdojeKiekvieną kartą aplankę naujas patalpas, atkreipiame dėmesį į jų įrengimą, aplink esančias detales, jose vyraujančią tvarką. Tačiau kartais nė nepagalvojame, kad šiems dalykams atsiskleisti ir reprezentuoti erdvę padeda tinkamai parinktas apšvietimas. Todėl prieš perkant baldus, sprendžiant, kokiomis spalvomis dažyti sienas ar ieškant netradicinių dizaino sprendimų, reikėtų apgalvoti, kaip visa tai pritaikysite prie šviestuvų. Ypatingu stiliaus išskirtinumu ir žaismingu apšvietimu garsėja pajūrio miestai, kuriuose vyrauja marinistiniai motyvai bei klasika, persipynusi su modernumu. Čia išties gausus ir įvairių lempų bei apšvietimo sistemų pasirinkimas. Kokie šviestuvai Klaipėdoje yra populiariausi?

Tradiciniai stiliai

Kaip ir visoje šalyje, pajūryje taip pat neapsieinama be centrinę šviesą skleidžiančių pagrindinių šviestuvų, kurie apšviečia visą patalpą. Paprastai tam naudojami lubiniai arba įleidžiami LED šviestuvai. Jie patogūs tuo, kad pasirinkus kokybišką sistemą bei šviestuvų dizainą, kuris neužgoš ir neišsklaidys šviesos, erdvė bus apšviesta ryškiu, komfortą suteikiančiu šviesos srautu, tinkamu tiek kasdieniams darbams, tiek atsipalaidavimui. Sparčiai populiarėjanti naujiena – šviestuvai Klaipėdoje, turintys judesio ar garso daviklius. Kadangi švies įjungiama ar išjungiama pritaikius tam tikrą judesį ar garsą, išvengiama įpročio visuose namuose palikti įjungtas lemputes. Taip apšvietimas veikia tik tuomet, kai jis yra reikalingas, todėl maksimaliai taupomos elektros energijos sąnaudos.

Formų ir spalvų įvairovė

Nors daugeliui pajūris asocijuojasi su švelniai melsva ir balta spalvomis, be jų populiarūs ir švelnių, pastelinių atspalvių šviestuvai Klaipėdoje. Pastarieji naudingi tuo, jog yra lengvai pritaikomi prie bet kokio interjero, suteikia švarios, tvarkingos patalpos įspūdį, nerėžia akies ir švelniai įsilieja į bendrą dizainą. Žinoma, renkantis klasikines variacijas, vis dar populiarios medžio imitacijos, sodresnės spalvos. Tačiau tokie šviestuvai paprastai naudojami pavienėse erdvėse, kaip akcentai ar tam tikros detalės.

Itin gausiai perkami šviestuvai Klaipėdoje – lubiniai, sieniniai ir dekoratyviniai. Lubinis apšvietimas naudojamas ir didesnėse, ir mažesnėse erdvėse. Vieni labiausiai naudojamų lubinių šviestuvų – gaubtų formų, pakabinami. Vis dar pasitaiko žmonių, kurie interjere pritaiko ir sietynus. Pastarieji populiaresni didelėse erdvėse, menėse. Sieniniai ir dekoratyviniai šviestuvai Klaipėdoje atlieka papildomo bei akcentinio apšvietimo funkcijas, skirtas pabrėžti tam tikras detales ar patalpų zonas.

Orinta

Orinta paskelbė 121 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>