Kodėl tenka keisti šviestuvus

Kartais net ir naujai nupirktas lubinis šviestuvas sugenda labai greitai ir jį tenka keisti nauju. O kartais ta pati sena lempa tampa „sena gera lempa“, kadangi tarnauja atrodo kone amžinai. Taigi, šviestuvų keitimas dažnai yra susijęs ne tiks u natūraliu nusidėvėjimu, bet ir su kitomis aplinkybėmis. Kodėl žmonės keičia šviestuvus?

Darant bendrą remontą

ŠviestuvaiDažna priežastis, kodėl keičiamas lubinis šviestuvas, tai kad daromas bendras patalpos, kambario, namų, koridoriaus ar lauko remontas. Paaiškėja, kad šiaip ar taip dėl konstrukcijų tvarkymo reikės išardyti daugiau mažiau visą sistemą. Taip pat kartais remontą tenka daryti ir dėl to, kad pats šviestuvas krenta, trupa. Taigi, remonto metu žmonės mėgsta atnaujinti daug dalykų. Kai kuriuos dėl to, kad jie jau neveikia kaip anksčiau, kitus dėl to, kad norisi tiesiog permainų. Ateina laikas ir lubiniams šviestuvams, jei ne per šį, tai per kitą remontą.

Kai užpila kaimynai iš viršaus

Labai nemaloni priežastis, dėl kurios gali lubinis šviestuvas sugesti, būna kaimynų iš viršaus buto užpylimas. Jeigu staiga bute viršuje trūksta vamzdžiai, įvyksta kažkokia stichinė santechnikos nelaimė, nereikia tikėtis, kad jūsų butas liks nenukentėjęs. Butai iš apačios visada nukenčia. Dar reikia džiaugtis, kad niekas neužsidegė, nes vandeniui keliaujant per lubas ir laidus atsiranda ir kibirkštys, gali būti elektros iškrovų. Taigi, kaimynai iš viršaus gali kartais užpilti, tačiau jūsų geriausi veiksmai tada būtų elektros visiškas atjungimas, o taip pat ir pastangos išsaugoti svarbius daiktus. Tarkime, jeigu per sienas teka, nuimkite paveikslus, atitraukite nuo sienos baldus, atraitokite kilimus. Jeigu per lubas eina – nuimkite šviestuvą, kad ant jo neliktų to nubėgusio skysčio pėdsakų. Tai bus paprasti, bet efektyvūs sprendimą, kurie tikrai padės sukurti ir palaikyti tvarką namuose, išsaugoti brangiausius daiktus.

Sulūžęs šviestuvas

Kita priežastis, kada tenka keisti šviestuvą, tai kai jis tiesiog sulūžta arba neveikia. Ant lubų kabantį daiktą sulaužyti sunku, bet įmanoma. Kartais tai nutinka, kai žmogus, palypėjęs ant kėdės, bangos pakeisti lemputę, laikosi už šviestuvo ir paslydęs nusitempia žemyn ir šviestuvą. Kartais tai atsitinka todėl, kad šauna šampano kamštis ir taikliai pataiko į jūsų brangųjį šviestuvą. Siaučiant vaikams ir mėtant žaislus taip pat galimi tokie nuostoliai. Taip pat šviestuvas keistinas, kai pats tarsi susiurbia šviesą savo tamsiu gaubtu ar kai apskritai nedera prie stiliaus.

Orinta

Orinta paskelbė 121 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>