Kiek gi galėtų kainuoti kokybiški, tačiau tuo pačiu ir išskirtiniai, batai?

Kokybiški batai gera kainaNors žmonės ir yra linkę skųstis, kad tam tikri įkainiai pateikiamoje pasiūloje ir esą pernelyg didelėmis kainomis įkainoti, vis dėlto, įsigiję ir pasinaudoję pasiūlymu pastebi, kad galimai daiktas buvo vertas sumos – turime omenyje tai, kad mūsų šalyje pakankamai dažnai piliečiai iš pirmo pateikia tam tikras išvadas ir tik tuomet gilinasi, galvodami apie tai, kad galimai pasiūlymas buvo naudingesnis, nei realiai manyta. Kitaip sakant, visuomenėje pakankamai dažnai pastebimi stereotipai, kuriuos žmonės pakankamai noriai taiko – tarkime, pasiūlymui batai, tikriausiai, kad dažniausiai iš visos rinkos pasiūlos tenka ši dalia, kadangi daugiausiai dėmesio pastarieji susilaukia neigiamu pagrindu, kuris, kaip ir buvome užsiminę, nėra logiškai pagrįstas.

Taigi, šiandieną, siekdami nutraukti net ir pačius mažiausius stereotipus, norėtume pasigilinti ir pasiaiškinti, kiek gi galėtų kainuoti kokybiški, tačiau tuo pačiu ir išskirtinumu pasižymintys, batai? Manome, kad tokie padariniai leis žmonėms išsiaiškinti dėl kokių sumų iš tiesų būtų verta skųstis, jeigu būtų galima taip pasakyti, o dėl kurių geriau reikėtų palaikyti liežuvį už dantų. Tikime, kad šiandienos turinys turėtų priversti žmones kiek racionaliau pažvelgti į rinkoje esančią pasiūlą ir tokių pasiūlymų, kaip batai, atžvilgiu suvokti, kad didesnės sumos dažniausiai yra mokamos už ženkliai didesnę kokybę.

Realiai žiūrint, būtų galima pastebėti, kad vartotojas asmeniškai privalo nuspręsti, ar jam yra reikalingi batai, kurie atlaikytų vieną – kitą sezoną, ar tie, kurie būtų nuolatos nešiojami ir vis tiek pasižymėtų visomis įmanomomis puikiomis savybėmis. Manome, kad tokių teiginių prielaidą bei vidinis išsiaiškinimas pakankamai neblogai turėtų leisti suvokti, ko gi piliečiams reikia – jeigu, vis dėlto, pasirinksite pirmąją išeitį, pakankamai tikėtina, kad niekuomet nesiliausite engti parduotuvių dėl pateikiamų įkainių. Kad ir kaip ten bebūtų, toks esą žmonių individualus pasirinkimas, todėl tikrai nenorėtume nei peikti, nei engti tokių piliečių mąstymo.

Kalbant apie konkretesnes sumas, būtų galima pastebėti tai, kad avalynės įkainiai išties skiriasi ir, tarkime, nuo prekinio vardo – tiesa, šis rodiklis taip pat dažnai simbolizuoja ir kokybę. Vis dėlto, būtų galima pastebėti tai, kad dažniausiai kokybiški bateliai kainuoja apie vieną šimtą eurų, kai kuriose situacijose daugiau – tarkime, sportinė avalynė taip pat turėtų būti įkainota pakankamai panašiai. Tikimės, kad šie įrėminti intervale skaičiai jums taps savotišku orientyru, pagal kurį galėsite spręsti.

Orinta

Orinta paskelbė 121 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>