Kepurės vaikams: stilius ir apsauga

Atėjus vėsiems orams kiekvienas iš mūsų turi pradėti rūpintis savo sveikata kur kas intensyviau, kadangi dažniausiai su lietumi mus pasiekia ir nemalonūs peršalimo simptomai. Jeigu suaugę asmenys patys pasirūpina savo organizmu, tai vaikai to padaryti negali. Suaugusiųjų pareiga vaikus paruošti vėsesniems orams ir nupirkti jiems kokybišką aprangą su kuria jie jaustųsi puikiai ir būtų šilta.

Kepurės berniukams ir mergaitėms yra vienas svarbiausių drabužių, kuris gali garantuoti, kad vaikai neperšals ir net labai nemaloniu oru bus sveiki ir jausis puikiai.

Tvirtos ir šiltos kepurės pasirinkimas

Žinoma, kepurės berniukams ir mergaitėms gali būti labai įvairios. Nuo vasarinių, kurios yra skirtos apsaugoti galvą nuo labai nemalonių tiesioginių saulės spindulių iki šiltų kepurių, kurios leidžia ir vėsiomis dienomis jaustis puikiai.

Kepurės vaikamsDaugelis tėvelių vasarinėms kepurėms neskiria labai daug dėmesio, kadangi pasitraukti nuo saulės galima dar į pavėsį. Tuo tarpu žieminės kepurės paieškos turėtų būti kur kas labiau apgalvojamos ir įvertinamos.

Ieškodami šiltos kepurės nepamirškite suderinti ir apgalvoti šių kriterijų:

  • Kepurė gali būti tiek su raišteliais tiek su saga, tiek kitokiu užsegimu. Ieškodami nepamirškite įvertinti ne tik tai, kad uždegimas laikytųsi tvirtai, tačiau ir tai, kad patogu, kai vaikas moka pats užsidėti kepurę. Tuo tarpu dažniausiai maži vaikai nemoka rišti bantuko. Gal geriau rinktis kitaip užsegamą kepurytę?

  • Ieškodami kepurių būtinai pasižiūrėkite į tai iš kokios medžiagos jos yra pagamintos. Sintetinės dažniausiai yra pigesnės, tačiau js nėra labai atsparios itin neigiamiems žiemos padariniams. Siūlome rinktis tas, kurios yra megztos iš labai storų siūlų tai tuo pačiu yra itin tvirtos iš šiltos. Natūralu, kad storesnės yra brangesnės, tačiau tai daiktas į kurį investuoti tikrai verta.

  • Galiausiai keliaujate link to, kad kepurės berniukams ir mergaitėms gali būti gaminamos labai garsių ir žinomų įmonių ir tokių, kurios visiškai nepažįstamos. Sunku pasakyti, kuris pasirinkimas yra geresnis, kadangi kartais sumokėsite labai daug už vardą, tačiau gausite nelabai geros kokybės kepurę. Pasitaiko atveju, kai močiutės namuose numezga kur kas tvirtesnes kepures.

Galiausiai, tiek pirkdami internetu, tiek užsukę į realius prekybos centrus visada galite pasitarti su konsultantais, kurie yra pasiruošę atsakyti į visus iškilusius klausius bei pasirinkti tai, kas jums ir konkrečiai Jūsų vaikui, labiausiai tinka.

Unisex kepurės

Šiuo metu itin populiarėja tokios kepurės, kurios puikiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Tokios unisex kepurės labai giriamos kai šeimoje yra bent keli vaikai. Tuomet galima paprasčiausiai mainyti ir vaikai nesijaus nejaukiai nešiodami ne tai „lyčiai“ skirtą kepurę.

Tokios kepurės dažniausiai pasižymi minimalizmu ir puikiai dera prie labai skirtingos aprangos. Jeigu esate vienas iš tų žmonių, kuris taupo net ir tokiu atveju, kai tai nėra būtina – siūlome pasirinkti būtent šias kepures. Paprasčiausiai tai puiki galimybė sutaupyti kepurei ir tuo pačiu už sutaupytus pinigus nupirkti šaliką, kuris leis vaikučiui jaustis puikiai.

Nepamirškite, kad ieškodami kepurės vaikui turite žiūrėti ne į kainą, tačiau kokybę bei patogumą. Taip pat suteikite vaikui galimybę pačiam nuspręsti, kokios spalvos arba modelio kepurė jam labiausiai patinka, su kokia jis jausis puikiai ir kurią noriai nešios. Juk labai svarbu, kad vėsiomis dienomis vaikas būtų su kepure. Jeigu galės nešioti tokią, kokia jam yra graži – tokiu atveju jis bus apsaugotas nuo labai prasto oro.

Orinta

Orinta paskelbė 122 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>