Kalbų mokytoja

Jeigu stebite kokius nors skelbimų puslapius, matote, kad vis labiau populiarėja paslaugų skelbimai. Nemažai žmonių išeina iš privačių darboviečių, nebenori dirbti visą laiką pas darbdavį, bando pradėti kažką patys daryti savarankiškai, kitaip vadinant „ant savęs“. Taigi, ir mūsų kalbinama Ieva yra tas žmogus, kuriam paslaugų skelbimai leidžia surasti savo klientus.

Iš pradžių dirbo įmonėje

Kalbų mokymasisIeva prisimena, kad dar studijų laikais, kai studijavo anglų kalba, ji įsidarbino vienoje įmonėje. „Tai buvo agentūra, kuri teikė daug visokių su marketingu ir komunikacija susijusių paslaugų. Kol nepradėjau ten dirbti, man atrodo, net išvis nežinojau, kad tokio tipo įmonių yra. Na, bet reikėjo kažką daryti, nes dėl pasikeitusios situacijos šalyje, dėl krizės ir kitų niuansų, tėvai nebegalėjo manęs taip sklandžiai išlaikyti, kaip planavo. Sakyčiau, man labai pasisekė, kad apskritai per tą krizės laiką sugebėjau dar sau kažkokį normalų darbą susirasti. Jį suradusi, nepaleidau iki kol krizė, kaip koks bjaurus ciklonas, nepraskriejo mūsų padange“, – prisimena moteris.

Atėjo į lūžio tašką

Ji sako, kad studijas ir darbą derinti buvo sunku, bet ji atsilaikė. Viskas pasikeitė, kai studijos baigėsi, o liko tik darbas. „Matote, tada, kai dar studijavau, aš leisdavau save „paspausti“. Visada sakydavau – čia dabar susispausiu, mažiau miegosiu, nes mano tokia padėtis, esu dirbanti studentė, man ir neturi būti lengva. Bet paskui aš baigiau studijas, o kančia darbuose tęsėsi. Mane išnaudojo, dirbau viršvalandžius, darbas atrodė nemalonus, daug laiko reikėdavo praleisti kontoroje be tikslo, kai staiga darbo atsirasdavo tik jau ketinant eiti namo. Atrodė, net ir nieko smagaus nebegaliu nuveikti, nes tas darbas visą laiką suėda. Ir staiga tarsi atsivėrė tokia tuštuma. Pilkos, visiškai vienodos dienos, niekuo nesiskiriančios viena nuo kitos. Nieko, tik darbas, tik tas pats per tą patį. Tada ir supratau, kad turiu kažką keisti. Juk esu jauna, noriu keliauti, laisviau gyventi, išlaisvinti iš savęs energiją, kurią esu užgniaužusi. Sužinojau, kad viena draugė pradėjo dirbti kaip laisvai samdoma, apie tai yra skelbimai paslaugų tinklapiuose, ir nutariau ir aš išbandyti“, – sako ji.

Dirba savarankiškai

Moteris pripažįsta, kad tada ir dabar jai tai tebeatrodo kaip vienas geriausių gyvenime padarytų sprendimų. Ji labai greitai susirado savo klientų, kuriems ėmė versti darbus laisvu grafiku. Padėjo ir paslaugų skelbimai internete, ir klientų rekomendacijos.

Orinta

Orinta paskelbė 121 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>