Kaip suorganizuoti smagią įmonės šventę

Mažuose miestuose visada daugiau dėmesio skiriama privačioms ir darbuotojų šventėms, o vieši renginiai vyksta rečiau. Tad ir renginiu organizavimas Taurageje dažnai atitinka tokią formulę. Kaip suorganizuoti tikrai smagią darbuotojų šventę? Keletas patarimų visiems, kurie norėtų sukurti tokią šventę, kurią prisimintų dar ilgai.

Kolektyvą vienijanti veikla

Renginys TauragėjeDidelėse įmonėse dažnai dirba šaunūs žmonės, kurie menkai pažįsta vieni kitus, nes vis neturi progos susipažinti ir pabendrauti. Todėl darbo šventės metu būtų šaunu suorganizuoti tokią veiklą, kurioje žmonės turėtų galimybę geriau vieni kitus pažinti. Tam padėtų įvairūs atrakcionai ir žaidimai, nes būtent atsipalaidavę žmonės parodo savo geriausią veidą. Kartu bendruose žaidimuose dingsta ir hierarchija viršininkas – darbuotojas, vadybininkas – valytojas. Be to, žaidimai gali būti ir kūrybingi, išprovokuojantys įdomius pokalbius, kūrybingus sprendimus, atskleidžiantys geriausias kolektyvo puses. Daugeliui žmonių patinka žaidimai, kurių metu galima ir varžytis, nes azartas yra gera varomoji jėga. Tai gali būti sportiniai žaidimai, kuriems pagrindą gali padaryti išnuomoti atrakcionai – žaidimų priemonės. Taip pat tai gali būti žaidimai, kuriuos turėtų pravesti renginio vedėjas. Dabar labai populiarūs Lietuvoje yra protmūšiai, kurie puikiai tinka įvairiausioms šventėms, taip pat jie gali būti suorganizuoti teminiai, galbūt Tauragės ar Jūsų darbovietės tema.

Atsižvelgti į kolektyvo norus

Verta leisti kiekvienam pasijusti šventės dalimi dar prieš jai ateinant. Galima surengti darbuotojų apklausas, teiraujantis, kokių pramogų jie norėtų, ką norėtų veikti per šventę, kaip būtų smagiausia atšvęsti. Visa tai sutelks gerą atmosferą. Taip pat galima leisti tiesiog reikšti pasiūlymus, ir galbūt ką nors iš jų atrinkti. Tik nereikėtų daryti labai griežtų balsavimų, kone referendumų, po kurių pusė tvirtai sakytų, jog jų buvo paklausyta, o kita pusė nusiteiktų priešiškai dėl to, kad jų nuomonė pralaimėjo.

Padengti lėšas

Svarbus momentas kiekvienam darbuotojui – šventės išlaidos. Jeigu už šventę turi visi susimokėti savo pinigais, tai ne kiekvienas norės į ją apskritai ateiti. Padengus lėšas galima tikėtis, kad kiekvienas darbuotojas mažiau reikš pretenzijų, su viskuo labiau sutiks. Jeigu darbuotojai patys mokės už šventę, tikrai atsiras tokių, kurie jausis dėl to nuskriausti (nes galbūt yra nepatenkinti savo atlyginimu ir trūksta pinigų pragyvenimui), kiti liks nepatenkinti už tai, kad jų pinigai buvo panaudoti galbūt ne iki galo patikusiai programai, maistui ir pan. Kaip bebūtų, visada taip pat naudinga ir pasisamdyti profesionalius organizatorius.

Orinta

Orinta paskelbė 119 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>