Kaip sukurti jaukų valgomąjį

Kartais juokaujame, kad Japonijoje jau greitai bus išrastos energiją turinčios tabletės, kurias suvalgę japonai galės iš karto dirbti toliau – jiems nebereikės skirti laiko maitinimuisi. Mūsų šalyje valgymas dar tebėra ritualas, kada norisi atsipalaiduoti, gerai praleisti laiką, pamatyti prie stalo mylimus žmones, pasidžiaugti skaniu maistu. Iš tiesų, tiek erdvė, kurioje sėdime, tiek valgomojo komplektai, interjeras, spalvos – visa tai kuria bendrą nuotaiką, dėl kurios mums gali patikti arba nepatikti pietūs. Jeigu kuriate valgomąjį namuose, biure ar kitoje vietoje, tikrai specialiai galvosite apie jo interjerą – koks jis turėtų būti, kad atitiktų jūsų lūkesčius. Tad šiandien apie tai ir galvojame, kaip sukurti valgomojo interjerą. Jaukų, minimalistinį, prabangų ar kaimišką.

Jaukus valgomasis

Valgomojo baldaiJeigu norite tikrai jaukiai leisti pietų metą, galbūt planuojate savo namuose įrengti kažkokį valgomąjį. Tai yra visiškai realu, nes daugybė žmonių būtent savo namuose įkuria valgomuosius, kur pietauja su šeima. Gal visi tai daro tik savaitgaliais, gal kiekvieną dieną, o gal dalis šeimos valgo namuose, dalis – kažkur išvykę. Taigi, koks turi būti tas valgomasis, nuspręsite jūs. Bet, jeigu norite kažko jaukaus, jums tiks minkšti valgomojo komplektai, daug įvairių detalių, minkštų audinių, pagalvėlių, staltiesių, gėlių ornamentų. Tikrų gėlių nepamirškite ir pamerkti ant stalelio. Taip pat rinkdamiesi apšvietimą nepamirškite surasti švelnią šiltą spalvą, o ne sterilias baltas šviesas.

Kaimiška tradicija

Gal ilgitės kaimo ir norite, kad jūsų valgomasis primintų kažką tradicinio lietuviško? Tai irgi yra įmanoma. Kaip tik tam tikri valgomojo komplektai bei atskiros detalės leis jums sukurti ir tokį vaizdą. Reikės kažko medinio, kažko lininio, nebijoti ir tradicinių drožinėtų motyvų.

Prabanga aukščiau patogumo

Gal jums labai patinka antikvariniai baldai? Su jais reikia elgtis itin atsargiai, tačiau galėsite mėgautis prabangos pojūčiu. Iš tiesų būtent su tokio tipo baldais galite pasijusti tikri karaliai, vakarieniauti ar pietauti kaip senais laikais prie ilgo stalo. Tik pasitarkite su namiškiais, ar jie niekada nepradės geisti kažko paprastesnio.

Minimalistinis stilius

Na o būtent paprastesnis ir vis tiek stilingas dalykas yra minimalistinis interjeras. Jums reikėtų tiesiog daugiau baltos šviesos, nedėti daug detalių, palikti daugiau laisvos erdvės. Toks valgomojo stilius ir jo baldai labiausiai tiks kokiam nors biurui, kad žmonėms nereikėtų pradėti per daug atsipalaiduoti, kad jie vis tiek darbo metu išliktų susikaupę.

Orinta

Orinta paskelbė 121 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>