Kaip negalima skolintis

PaskolosLabai atsargiai gyvenime reikia elgtis su ugnimi, meile ir paskolomis. Nes visur gali nudegti, jeigu kažką padarysi negerai, o meilės atveju, gali blogi dalykai išvis būti neprognozuojami. Tačiau paskolos iš credit24.lt yra mažiau netikėtas dalykas ir čia bent jau oficialios taisyklės yra prognozuojamos. Todėl ir pasekmės turi savo rėmus. Yra dalykai, kurie gali atsitikti ir, kurie negali. Todėl reikia patiems pirmiausia vadovautis standartinėmis taisyklėmis ir paskolas imti taip, kad paskui nereikėtų gailėtis. Ko nedaryti, kai imi paskolą?

Už kitą žmogų

Nors oficialiai paskolos iš credit24.lt už kitą žmogų tarytum negali būti suteikiamos, bet realybė jums pasirodytų kiek kitokia. Visgi, kai kurie dalykai nėra neįmanomi. Štai pasiskolinti visgi įmanoma ir už kitą žmogų, tačiau, ei, tuomet tai jau ne paskola, o nusikaltimas. Visi tie asmens identifikavimo reikalavimai, vieno cento pervedimai, kontaktiniai ir asmeniniai duomenys – tai sistema, reikalinga, norint užtikrinti, kad tikrai skolinasi pats žmogus, o ne kažkas kitas už jį. Pavyzdžiui, vaikinas įtikina merginą pasakyti savo banko kodų prisijungimus, pavagia kortelę su kodų lentelėmis, asmens dokumentais, o vėliau kažkokiu būdu pasiima jos vardu paskolą. Sunku įrodyti, kad paėmė ne ji, tačiau, jeigu tikrai norisi – galima. Tad tai yra vagystė, sukčiavimas ir kriminalinė veikla. Tad imti paskolų už kitą žmogų tikrai negalima, nes gresia ne tik nuobaudos, bet ir rimtas teisiamųjų suolas.

Neturint darbo, pajamų, prasiskolinus

Taip pat plačiau skaitykite čia, kada galima imti paskolas. O negalima, kai pats neturi tam tinkamų duomenų. Pavyzdžiui, jeigu esi be darbo, esi per jaunas ar per senas, esi visiškai prasiskolinęs iki ausų, prisipirkęs daiktų išsimokėtinai ir už juos neatsiskaitęs ir pan. Viskas, kas paskolų teikėjų aprašymuose įvardijama kaip kriterijai, gaunant paskolą – viskas yra labai svarbu. Kadangi tą paskolą iš tiesų gausite arba negausite, ir tai priklausys nuo jūsų pačių ankstesnės veiklos.

Apimtam priklausomybių

Visgi, sistema ir oficialūs popieriai visko neparodys. Jeigu anksčiau buvote apimti priklausomybių, tuomet turėtumėte savanoriškai įsirašyti į sąrašą žmonių, kuriems neteiktinos paskolos. Kad paskui, silpnumo akimirką, nenorėtumėte prašyti greitojo kredito. Kadangi tai tikrai jums tik pakenktų, bet ne padėtų. Turite jausti atsakomybę blaivumo akimirką ir stengtis save patį apsaugoti nuo galimų žalingų veiksmų. Kai esi pažadėjęs nesiskolinti tik sau, tai viena, bet kai esi oficialiame sąraše, tada esi tikrai saugus.

Orinta

Orinta paskelbė 122 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>