Kaip įveikti baimę laikytis teises

Jaunas vairuotojasKartais vairuotojų pažymėjimas B kategorija Autologija mokykloje laikomas pirmą kartą ir vyresnių žmonių. Šie pripažįsta, kad tik dabar atėjo laikytis teisių, nes turėjo didelę baimę. Tad tam, kad galėtum išsilaikyti B ar A kategorijos vairavimo leidimą, pirmiausia turi tą leidimą duoti pats sau. O jis duodamas įveikus baimes, kurios mus stabdo. Kokios jos? Kodėl kartais delsiame ir nedarome to, kas mums svarbu – nelaikome teisių?

Žmonės apie jus kalbėdami buvo neteisūs

Kartais būname per daug apie save girdėję dalykų, kuriuos pasakė kažkas ir tarsi nubrėžė gyvenimo scenarijų. Bet jūs tik pagalvokite – tie kiti žmonės nėra jūs. Tai, ką jie sako, yra dalykai, kurie tik jiems vieniems taip atrodo. Arba, net jeigu jie ir atrodo kažkam daugiau, žmonės, sakydami, kad jūsų prasta koordinacija, kad jūs neišmoktumėte vairuoti ar kad sukeltumėte avarijas – jie juk to nežino. Nė vienas nesame aiškiaregys, net pasitelkus statistiką ir apklausas suklystame. Tad kaip vienas ar kitas žmogus gali žinoti geriau už jus? Galbūt jūs tyčia visada mėtote pokštus apie tai, kad jums gatvės atrodo kaip džiunglės. Galbūt, kai atsipalaiduojate, išmetate kokį daiktą iš rankų. Galbūt paklystate užsienio mieste, nes nesirūpinate žemėlapiu ir jo neįsidėmite, einate ten, kur jus veda. Tačiau viskas būtų kitaip, kai imtumėtės iniciatyvos į savo rankas. Išsiaiškinti kelių eismo taisykles. Pažinti žemėlapį, laikytis tvarkos ir koordinacijos. Žmonės kalbėdami apie jus buvo neteisūs. Tai yra niekas, ką jie pasakė. Darykite, ką norite daryti, nekreipkite dėmesio.

Greičio baimę įveikite žaidimuose

Kita baimė, kuri mus kartais stabdo nuo teisių laikymo yra greičio baimė. Pasitaiko, kad labai bijome greičio ir dėl to nesilaikome teisių. Tai atsitinka tada, kai būname patyrę kokią nors traumą. Pavyzdžiui, kokį kartą ar kelis gyvenime matėme avariją. Arba patys nusivertėme nuo dviračio, greitai riedant nuo kalno. Tačiau tai tik vieną kartą nutikę dalykai, ir jie neturi nutikti dar ar dar kartą. Pažaiskite žaidimus kompiuteriu, kada galite važiuoti. Tai leis jums pasimėgauti greičiu saugioje aplinkoje, o po to ir įveiksite savo baimes.

Orinta

Orinta paskelbė 119 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>