Kaip išmokti važiuoti riedučiais

Tiek vaikystėje, tiek suaugus rieduciai gali būti puiki priemonė mankštintis, išlikti judriems ir kartu patirti malonumą. Smagu ir važinėti, ir mokytis tą daryti. Nuo ko pradėti?

Įsigyti riedučius, apsaugas

Keliauju riedučiaisPirmiausia, aišku, turi būti nusiperkami nauji ir jums tikrai tinkantys rieduciai. Juos galėsite pasirinkti priklausomai nuo savo poreikių. Pagal tai, ką ketinate veikti su jais, kur važinėti, kokiomis dangomis ir pan. Tai žinodami galėsite juos turėti, kokių norėsite. Pradžiai galima nuo paprastesnių pradėti, vėliau, jeigu labai užsikabinsite, nusipirksite ir sportinius. Aišku, taip pat reikia stengtis ir rasti tokius, kurie jums tikrai tiktų, derėtų prie viso stiliaus. Taip pat reikia pirkti ir apsaugas, kurios jus išgelbės nuo traumų. Nors sakysite, kad čia jau persistengta, bet iš tiesų vertėtų pradėti nuo šalmo. Nes jeigu prasikelsite galvą ar gausite smegenų sutrenkimą, patikėkite, labai gailėsitės, kad norėjote atrodyti taip stilingai be šalmo – šalmas yra geras daiktas. Tai pat jums reikėtų ir apsaugų keliams, rankoms ir visiem kitiem dalykams, kur manote, kad reikia šiek tiek pasisaugoti. Jeigu jūsų darbas labai priklauso nuo, pavyzdžiui, rankų sveikatos, pasitikrinkite, ar tikrai turite sveikatos draudimą, ar gautumėte nedarbingumą ir ligos pašalpą, galite ir apsidrausti privačiu draudimu nuo traumų. O tada jau galite pradėti.

Pasivaikščioti kaip ančiukui

Ir pradėsite visai ne nuo lakstymo keliu. Kadangi rieduciai yra labai ypatinga avalynė, jums pirma reikės išmokti su ja eiti ir balansuoti. Juk net su aukštakulniais moterims pirma reikia pasimokyti vaikščioti, tik tada galima pradėti kažką daryti. Taigi, pradėkite pirma nuo vaikščiojimo kaip ančiukui – taip dėstant kojas. Dar ne važiavimo, o tiesiog vaikščiojimo, tokiu būdu lavinant judesius, kurių vėliau tikrai reikės.

Praktikuotis stabdymą

Geras patarimas yra prieš išmokstant važiuoti, pirma išmokti stabdyti. Nes šio įgūdžio jums tikrai labai reikės. Turbūt dažniausiai pasitaikančios traumos norintiems važiuoti riedučiais ir pradedančiais mokytis tą daryti kaip tik ir būna beatodairiškas lėkimas ir staiga aplankantis supratimas, kad nemokate stabdyti. Mokytis važinėti mokykitės jau iškart po to, kai išmoksite stabdyti. Geriau rinktis specialias gumines trasas, tačiau vietą mokymuisi turbūt rinksitės pagal turimas sąlygas.

Mokytis įvairius manevrus, triukus

Jeigu išmokote paprasto važiavimo, nesustokite šioje vietoje ir toliau plėskite savo gebėjimų ratą. Ką jums toliau reikia daryti, tai mokytis visokių triukų, kuriuos matote internete.

Orinta

Orinta paskelbė 119 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>