Kaip bendrauti su renginio vedėju

Nesvarbu, ar planuojate vestuves, ar didelio masto gimtadienį, ar įmonės vakarėlį, jums veikiausiai bus reikalingi geri renginiu vedejai. Išsirinksite pagal savo kriterijus, tačiau renginio pravedimo negarantuos vien tik pats renginio vedėjas. Dar labai svarbu ir bendradarbiavimas. Jūs turėtumėte komunikuoti su vedėju, išsakyti savo lūkesčius, suteikti visą reikiamą informaciją, suteikti vedėjui visas reikalingas sąlygas veikti.

Iš anksto išsakyti lūkesčius

Renginių organizavimasJūsų pasirinkti renginiu vedejai tikriausiai Jums atrodys puikus dėl jo jau matytų pasiekimų, kitų žmonių rekomendacijų, esamos patirties. Tačiau tam, kad būtent jūsų renginyje jis veiktų taip, kaip jūs norite, turite jam pasakyti, ko pageidaujate. Kaip galite įsivaizduoti, veikiausiai jis (ar ji) savo karjeroje yra turėję daug renginių ir visi jie buvo skirtingi, tuo pačiu šiek tiek panašūs. Tą patį renginį profesionalus vedėjas gali pravesti dešimtimis skirtingų būdų, ir tik jūs nujaučiate, kaip jūs norėtumėte, kad atrodytų jūsų šventė. Įsivaizduokite, kad užsakinėjate skanų tortą vestuvėms, tuomet tikrai konditeriams pasakote, ko norite tame torte: aguonų, riešutų, grietinėlės ar razinų. Taip pat yra ir su renginiu: vedėjui tikslaus recepto nepasakysite, nes jis kaip meistras pats jį žinos, tačiau savo lūkesčius turite išsakyti. Kokios atmosferos norėsite? Jaukios ir kamerinės, ar šaltos ir pakilios? Ar reikia pokštauti per renginį? Gal susirinks ypatingai niūri publika ir reikės paprakaituoti, kol ji nusijuoks, o gal geriau ją tokią ir palikti? Viską aptarkite su renginio vedėju, jis ir pats jums turbūt pasakys patarimų, ko tikėtis iš renginio, o ko neverta.

Suteikti scenarijų ne paskutinę dieną

Pagrindinis renginio vedėjo kelrodis bus jūsų suteiktas scenarijus. Jį turėsite suteikti kuo anksčiau, kad renginio vedėjas dar gerokai prieš jūsų šventę galėtų numatyti ir įsivaizduoti, suplanuoti, kaip atrodys renginys, kaip jį pravesti.

Išsiaiškinti, kokių techninių reikalavimų jis turi

Ar vedėjui reikėtų turėti užkulisiuose savo kambarėlį, o gal spintelę, gal užtenka stalo už scenos ir kėdės. Ar reikia jam šaltų gėrimų, užkandžių. Kokios aparatūros jam būtinai reikia, gal yra daugiau reikalavimų? Visa tai yra jo pageidavimai, ir net jeigu vedėjas pats to nesieks išsakyti pirmas, būtinai pasiteiraukite.

Renginio metu

Jau vykstant renginiui, nepertraukinėkite vedėjo ir nekeiskite jo planų. Taip pat geriausia yra tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis – jūs jau padarėte viską, ką galėjote, dabar tegul dirba kiti.

Orinta

Orinta paskelbė 121 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>