Kaip atrodo kokybiškas oro kompresorius?

KompresoriusPramonėje ir buityje naudojami kompresoriai – tai įrenginiai, turintys didelės galios motorus. Šie suspaudžia orą ir laiko jį talpykloje. Susidaręs stiprus slėgis suformuoja oro srauto pliūpsnį, reikalingą įvairių prietaisų ir įrankių veikimui. Paprastesnis oro kompresorius gali būti naudojamas kasdienėje buityje, pvz., pučiant dviračio padangą, dirbant su vyniakalėmis ar pan., galingesnė įranga pritaikoma autoservisams, statybų pramonėje ir kitose srityse, kur reikalingas didelis suspausto oro kiekis.

Tinkamo oro kompresoriaus pasirinkimas – atskirų rodiklių įvertinimas

Ekspertai teigia, kad renkantis oro kompresorių geriausia vertinti ne įrenginio dydį ar galią, o tiesioginę jo paskirtį. Pvz., jei jus domina darbas su pneumatiniais purkštuvais, greičiausiai jums nereikės didesnio nei 4 barų slėgio kompresoriaus, tačiau profesionaliai šlifavimo įrangai reikės bent 6 barų slėgio suspausto oro įrangos. Svarbu įvertinti ir kompresoriaus transportavimo galimybę – ar įranga bus laikoma tiesiog jūsų namuose, pvz., garaže, ar jums reikės nuolatos ją perkelti iš vienos vietos į kitą (pvz., keičiant statybvietę). Jei jums svarbu kompresoriaus mobilumas, siūlome pagalvoti apie stūmoklinius bendraašius modelius, kurie yra vieni kompaktiškiausių rinkoje. Transportavimui itin patogūs betepaliniai oro kompresoriai, neturintys resiverio.

Tiksliai žinodami, kokiu tikslu nupirktas (ar nuomojamas) kompresorius bus naudojamas, galite pradėti svarstyti ir kitus kompresoriaus pasirinkimo aspektus, pvz., įrangos našumą, maksimalų oro kompresoriaus slėgį, oro kompresoriaus bako talpą ir kt. Būtina įvertinti ir kompresoriaus tipą. Dažniausiai rinkoje naudojami stūmokliniai ir sraigtiniai oro kompresoriai. Stūmoklinė įranga yra paprastesnio naudojimo, kompresorių išgaunamas slėgis siekia apie 10–15 barų. Didžiausias minėtojo pasirinkimo trūkumas – gana didelis triukšmas darbo metu. Profesionaliam naudojimui siūloma rinktis sraigtinius kompresorius – tai galinga įranga, skirta intensyviam darbui. Tokie kompresoriai gali dirbti nenutrūkstamai, be to, jie dirba tyliai, nekeldami triukšmo. Sraigtiniai kompresoriai vertinami ir dėl teikiamo oro švarumo bei kokybės (kas yra svarbu dirbant su profesonalia įranga ir siekiant ją apsaugoti nuo galimų eksploatacijos gedimų). Nors paprastai šie kompresoriai kainuoja daugiau, jie suvartoja kur kas mažiau elektros energijos nei stūmokliniai kompresoriai.

Priimkite geriausią sprendimą

Apdirbtas oras yra galingas ir patikimas įrankis, leidžiantis atlikti daugelį buities ir pramonės darbų. Vis dėlto, kad kompresorius dirbtų veiksmingai ir kokybiškai, padėtų atlikti svarbius darbus ir veiksmus, turite rinktis ne tik patikimą įrangos gamintoją, bet ir rinkoje palankiai vertinamą pardavėją, pvz., UAB Kompresorių centras siūlo plačią įrangos pasiūlą individualiems pirkėjo poreikiams, užtikrina kokybę ir patikimą prietaiso naudojimą. Patyrę įmonės konsultantai padės išsirinkti konkrečiai sričiai tinkamiausią įrangą, kuri teiks švarų ir sausą suspaustą orą.

Orinta

Orinta paskelbė 119 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>