Kada negailėti pinigų gėlėms?

MeškinasKai kurios moterys skundžiasi, kad per visą gyvenimą vyras taip ir nepadovanojo gėlių, kitos sako, kad ir gėlės, ir dideli meškinai https://memeliogeles.lt/kategorija/dovanos/dideli-meskinai viskas būdavo, tačiau reikėjo gal visai ne to. Prisiminti padovanoti gėlių mums gyvenime reikia keliais atvejais, ir tą tikrai kartais reikėtų padaryti. Gėlės – tai nėra materialus daiktas, kurį nusipirkę galėsite pas save turėti ir tuo daiktu džiaugtis. Tai visgi yra pagarbos simbolis. Simboliai juk neturi aiškios materialios vertės ir vėliau nebelieka ir fizinio kūno. Taigi, ir gėlės yra laikinas dalykas, tačiau jos parodo pagarbą ir dėkingumą, meilę.

Kai tikrai mylite, o jai tiesiog labai patinka gėlės

Kada tikrai verta dovanoti gėles moteriai? Kada širdis taip sako. Štai galbūt ir geles i namus Klaipeda jums pasirodys puikus būdas pagerbti savo mylimąją. Nelaukite Valentino dienos ar kovo 8 – osios, kada visi masiškai tempia gėlių krūvas savo moterims, nes bijo gauti antausį, jeigu gėlės neparneš. Smagu stebinti mylimus žmones, todėl nebijokite to daryti ir drąsiai stebinkite, dovanokite tikrai gražias gėles. Ar tai būtų gėlės dėžutėje, ar didelė gėlė puokštė, o galbūt gėlių pristatymas į namus, kai jūsų nėra, ir kai tai tikrai gali labai nustebinti.

Vestuvėms, jeigu jums svarbu, kaip jos atrodys

Jeigu ruošiate vestuves, pirmiausia pamirškite viską, ką apie jas iki tol žinojote, ir ko manėte, kad reikės. Galvokite apie santuoką, o ne apie vestuves. Ir tik tada pagalvokite, kas jums iš tikro patinka ir ką jūs norite matyti per vestuves, ką norite veikti. Tada ir paaiškės, kokio tipo vestuvės tai bus. Jeigu nuotakai yra labai svarbu gėlės, tuomet pirkite gėles, dekoruokite erdves, duokite nuotakai puokštę. Geriausia vestuvinė dekoracija iš tiesų ir yra gėlės, ir visada taip buvo. Nes jos gyvos, spalvotos, šviežios, ryškios ir labai gražios, tinkančios meilės šventei.

Močiutės garbingam jubiliejui

Pagerbkite močiutei, kai ateis jos gimtadienis. Per kiekvieną gimtadienį dovanokite gėles, nes jų niekada nebus per daug. Daug metų jau močiutė nugyveno, nusipelno to, kad anūkai atneštų pundus gėlių. Juk jeigu ne močiutė, tai ir jūsų šiame pasaulyje nebūtų. Nelaukite 100 – ojo jubiliejaus, per kiekvieną šventę padėkokite močiutei už gerumą ir įteikite gėlių. Gali būti, kad močiutei daugiau nieko ir nereikia – nei dovanų kuponų, nei naujo dulkių siurblio, tik gėlių ir plačios šypsenos.

Orinta

Orinta paskelbė 122 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>