Ką studentai dirba pusę dienos?

Šį kartą pažiūrėkite, koks darbas paprastai puošia studentų dienas. Kaip žinia, paklausti „ką studentai dirba visą dieną“ negalime, nes paprastai jie dirba tik pusę dienos. Nes kitą pusę – kur nors ką nors mokosi.

Monika dirba aukle

Darbo pasiūlymaiMonika sako, kad yra patenkinta savo darbu. Toks darbas Kaune yra gana dažnai pasirodantis skelbimų puslapiuose, ir studentų bei studenčių tarpe, mylinčių vaikus, toks darbas puikiai tinka. „Dirbu aukle vienoje šeimoje. Aišku, grafikas nėra labai lankstus, nes turiu labai taikytis prie to, kada šeimoje manęs reikia. O su studijomis tai suderinti ne visada lengva, bet vis tiek dažniausiai įmanoma. Tad darbas auklės turi savų pliusų ir minusų. Kokie pliusai? Pats darbas yra labai malonus, juk ir aš pati kažkada būsiu mama, tai taps mano nuolatiniu darbu. Tai vadinama darbu, nes reikia elgtis labai atsakingai, negali nuleisti akių nuo vaiko, reikia tinkamai pamaitinti ir pan. Bet vis tiek yra ir malonu, nes tu tiesiog rūpiniesi mažu žmogeliuku, bendrauji su juo, jis tau rodo savo emocijas bei dėmesį, kartais meilę“, – šypsosi teisės studentė, laisvu nuo studijų metu dirbanti aukle.

Tomas dirba servise

Inžinerinius mokslus kremtantis Tomas sako, kad po paskaitų dirba mechaniko padėjėju viename servise. „Tai tokia sritis, kuri man visada buvo labai įdomi. Darbas nėra tiesiogiai susijęs su studijomis, bet vis tiek iš tos pačios operos. Šiaip smagu, kad galiu taip užsidirbti, nes nemalonu būti tuo vaiku, išlaikomu tėvų. Tėtis man yra autoritetas, jis visada labai daug dirbdavo ir parodė man tokį pavyzdį. Todėl aš irgi noriu jo neapvilti, gerai elgtis. Be to, jis mane ir išmokė tų dalykų, kuriuos darau servise. Tiesą sakant, moku net daugiau nei kai kurie meistrai, bet tiesiog laikoma, kad esu jaunas, na, jaunesnis, taigi, turiu dar pabūti to „gruščiko“ vietoje“, – pasakoja vaikinas.

Eglė dirba kavinėje

Eglė sako, kad ją labai vargina šis darbas, bet Kaune sunku būtų susirasti kažką kito. „Labiausiai pavargstu nuo žmonių. Jie dažnai būna nepatenkinti. Maždaug, jeigu jiems neskanu buvo kažkas, tai jie išsilieja ant padavėjų. Ir apskritai, jei kas nors jų gyvenime ne taip, kaip jie norėtų, tai tą savo pyktį išlieja ant mūsų. Bet čia ir mūsų kultūra tokia, kad padavėjai, kaip visi žino, uždirba minimumą, todėl yra tokie pastumdėliai. Kokioje Italijoje ir į padavėją žiūrima visiškai kitaip“, – pasakoja Eglė.

Orinta

Orinta paskelbė 121 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>