Internetines svetaines verslui

Kodėl internetiniu svetainiu kurimas pastaruoju metu tapo toks populiarus? Internete apstu skelbimų, siūlančių įsigyti savo internetinę svetainę ar elektroninę parduotuvę. Taip yra todėl, jog visas pasaulis keliasi į internetinę erdvę ir kiekvienas save gerbiantis verslas turi turėti reprezentacinę svetainę. Tad kaip gi nepasiklysti šioje pasiūlymų gausoje, jei esate visiškai žalias internetiniame pasaulyje? Būtent apie tai ir pašnekėsime šiame straipsnyje.

Kaip pasirinkti internetinės svetainės kūrėją?

Interneto svetainėJei nusprendėte, jog jau atėjo laikas ir jums įsigyti internetinę svetainę, visų pirma reikėtų išsiaiškinti ko tiksliai jums reikės. Dažniausiai viskas ko reikia – reprezentacinė svetainė. Tai pats primityviausias ir paprasčiausias tinklapis, kainuojantis pigiausiai. Jis susideda iš kelių paprastų puslapių, pristato jūsų verslą bei teikiamas paslaugas potencialiems pirkėjams bei nurodo kontaktus, kuriais būtų galima su jumis susisiekti. Jei manote, jog to negana, ir savo produkciją norite pardavinėti internetu, jums prireiks internetinės parduotuvės. Tokia svetainė kainuos kur kas daugiau, kadangi yra žymiai sudėtingesnė. Joje rasite produktų kategorijas, produktus, jų aprašymus, kainas, pirkimo bei atsiskaitymo galimybes.

Kai jau tiksliai žinote, ko jums reikia, galite ieškoti žmogaus ar įmonės, kuri suteiks jums šią paslaugą. Patogiausia tai daryti internetu – susiraskite keletą sau patikusių variantų ir išsiųskite užklausas ar tiesiog paskambinkite jiems. Būtinai atsižvelkite ne tik į kainą, bet ir kitus niuansus, tokius kaip – kiek užtruks svetaines kurimas, ar svetainė bus palaikoma ir prižiūrima ateityje ir t.t.

Norime akcentuoti, jog šioje vietoje nederėtų rinktis paties pigiausio varianto, kadangi blogi sprendimai ateityje gali atnešti daug problemų, kurių sprendimas kainuos didelius pinigus.

Nevertėtų pamiršti ir to, jog susikurti ir turėti svetainę yra viena, tačiau uždirbti iš jos pinigus – visai kas kita. Būtent į tai turėtumėte ir akcentuoti savo internetinę svetainę nuo pat pradžių. Neišmeskite krūvos pinigų prašmatniam dizainui ar domenui – šie dalykai nelabai įtakos jūsų pardavimus. Svetainė turi būti patogi ir funkcionali, daugiau nieko nereikia. Taip pat, ją turi aplanktyi potencialūs jūsų klientai. Tam, kad jie ją surastų, svetainė turi būti matoma. Tam, kad svetainė būtų matoma, reikia jog ją lankytojai surastų Google paieškoje. Tam, kad atsidurtumėte aukštose Google pozicijose, reikės investuoti į SEO (search engine optimization). Kitas būdas atvesti lankytojsu į savo svetainę – pirkti reklamą. Reklama taip pat turi būti tinkamai paruošta ir apskaičiuota, antraip ji neatsipirks.

Orinta

Orinta paskelbė 119 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>