Instrukcijos etikečių spausdintojams

EtiketėsKiekvienoje gamybos srityje etikečių spausdintuvai nespausdina patys visko. Jeigu reikia produktą, prekę „papuošti“ ir „aprengti“ pakuote, etikete, tai vis tiek patį pirmąjį darbą turės padaryti žmogus, žmogaus protas, rankos, mąstymas, galimybės. Reikės užprogramuoti printerius, reikės sužiūrėti, kad visur būtų tiksli informacija. Ką reikia atsiminti, ir kas yra labai svarbu, spausdinant etiketes.

Tinkamai veikianti technika

Visų pirma, visi etikečių spausdintuvai, kaip ir bet kokie kiti printeriai, gali turėti tiek savo užsiožiavimų, tiek savo silpnųjų vietelių. Geriausia, kai su technika dirba žmogus, jau prie jos pripratęs. Naujokas padarys klaidų, kol perpras, kokios yra jo valdomų mašinų subtilybės. Tad nesitikėkite, kad taip greitai ir lengvai bus viskas išsprendžiama, duokite laiko mokytis. Net jeigu žmogus anksčiau dirbo su etikečių spausdintuvais, tai galbūt jie turėjo kitokias problemas, subtilybes ir t.t. Norint, kad viskas būtų gerai, tiesiog reikia pasistengti suvokti, kas yra ne taip, dėl ko gali strigti spausdintuvas. Ar gali būti, kad dėl popieriaus kaltės, o galbūt kažkas ne taip su dažnais, gal patys lipdukai kažkaip negerai stovi, visus šiuos dalykus reikia sužiūrėti protingam technikui.

Teisingas BAR kodas

Dar vienas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, tai BAR kodas. Jis yra skenuojamas objektas, todėl etikečių spausdintuvai būtent tai turėtų atspausdinti tinkamiausiu būdu. Negalima padaryti jokių klaidų, turi puikiai ir aiškiai matytis, koks yra kodas. Jeigu kažkur prasčiau matysis kilogramo kaina, kokia nors sudėties dalis, tai dar nebus taip blogai, kaip bar kodo negalėjimas matyti. Taigi, reikia būtinai pasistengti gerai atspausdinti kodą, tiek reguliuojant nustatymus kompiuteriu, tiek testuojant praktikoje spausdintuvą ant įvairių popierių, etikečių, lipdukų.

Galiojimo datos, kontaktai

Kita informacija, kuri yra vienodai svarbi, ir į kurią taip pat turėtų būti labai atsižvegliama, yra galiojimo datos ir kontaktai. Itin svarbu yra maisto suvartojimo terminas, nes jeigu jo nesimato, o produktui pasenus žmogus suvartos jį bei apsinuodys, tai bus gal net keliama baudžiamoji byla. Bus ieškoma kaltų, o kaltųjų grandinė tikriausiai pasieks ir tą, kas iš tiesų kaltas – žmogus, blogai atspausdinęs etiketes, o gal įmonė, kuri tikrino, ar gerai atspausdinta.

Žinoma, svarbu pasyti ir visų kitų reikalavimų, tinkamai spausdinti, kad būtų įskaitoma, visiškai viską. Tik žmonės turi stengtis taip pat ir pratestuoti vis kokį nors spaudinį. Leidžiant naują seriją etikečių, reikia apžiūrėti bei pažymėti pirmos ir paskutinės kokybę.

Orinta

Orinta paskelbė 121 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>