Idėjos, kur ir kaip pritaikyti turėklus

Namas be balkonų, turėklų, laiptų, palangių, langinių ir kitų smagių detalių būtų kaip knyga, su tuščiais puslapiais. Tokios detalės kaip tureklai gali būti kūrybingai, išmaniai panaudotos, pritaikytos, ir tapti gražiausia namų išvaizdos dalimi. Tereikia mokėti tą pritaikymą atlikti. Kaip ir kur panaudoti turėklus, kad išgautumėte tikrai charakteringą efektą?

Vidaus laiptai į antrą aukštą

Tureklai laiptamsViena iš vietų, kur tureklai turėtų būti naudojami, tai vidaus laiptai, esantys kambaryje. Čia turėklus vertėtų rinktis tokius, kurie derėtų prie bendro interjero, būtų malonūs paliesti. Vertėtų išsaugoti perregimumo galimybę ir rinktis turėklus su plonais, tačiau tvirtais stipinais. Tuomet namai neatrodys tarsi užtverti kažkokia siena, nesumažės erdvės. Apskritai, turėklai laiptams viduje yra būtini, nes ten mes vaikštome, judame labai daug, bet kada galime nukristi patys arba tai gali atsitikti vaikams, tuomet tai juk būtų nedovanotina klaida. Taip pat jauni tėvai, turintys itin mažų vaikų, dažnai prie turėklų primontuoja ir laiptų vartelius, kurie tampa užtvaromis ir neleidžia mažyliams ten laipioti.

Balkono tvora

Kitas turėklų panaudojimas – balkono turėklai. Jie taip pat yra būtini, nes jie tiesiog išsaugoja gyvybę. Daug kas net neitų į balkoną, jeigu šis neturėtų turėklų, o būtų tik tarsi kažkoks atsikišęs padėklas su durimis. Tačiau turėklai mums padeda nugalėti baimę ir išeiti lauk. Žinoma, geriau, kada turėklai tikrai gerai dera su visu namo fasadu.

Lauko laiptai ir mansarda

Atitinkamai fasado veidą formuoja ir turėklai, juosiantys laiptus, esančius lauke. Dažniausiai laiptai veda į mansardą – terasą arba tiesiog yra paaukštintas pirmas aukštas ir keli laipteliai. Turėklai taip pat gali juosti ir terasą. Kiekvienas gali pasirinkti, ar nori permatomų turėklų, ar tokie, kurie labiau izoliuotų, saugotų privatumą, per juos mažiau matytųsi. Turėklai tiek lauke, tiek viduje, gali turėti savą stilių, kurį padeda sukurti pirmiausia pasirinkta materija, iš kurios jie bus sukurti. Taip pat apdaila – spalva, lakas. Galiausiai labai daug ką gali pakeisti apšvietimas, sumontuotas visai šalia turėklų arba netgi į juos.

Orinta

Orinta paskelbė 121 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>