Gyvūnai ir sofa

GalerijaAnt sofos gulintis gražus šuo gali būti ir interjero dalis – jeigu jis tikrai puošia tą kambarį. Tačiau galimos ir tokios interjero idėjos, kuriose šuo ar koks kitas gyvūnas būtų labai nepageidaujamas. Tad šiandien pakalbėkime apie tokį butą, kuriame gali gyventi gyvūnas, ir tokį, kuris niekaip netinkamas augintiniams.

Tiks ir gyvūnams

Butas, kuriame galės gyventi ir gyvūnai, visų pirma, bus su grindimis arba linoliaumu, ir tokių vietų bus. Kuo daugiau, tuo geriau. Kilimas čia visada bus potenciali vieta nusišlapinimui. Taigi, jeigu norite, kad namuose gyventų gyvūnai, kiliminės dangos turėtų būti kuo mažiau, arba jos nebūti tose erdvėse, kur daugiausiai laiko gyvens mažieji padarai. Sofos galėtų būti tamsesnių, maišytų spalvų, ant kurių gobeleno nesimatytų, jeigu šunelis kokį kartą užlips ant jos. Kartais net ir išdresiruoti šunys padaro kažką, dėl ko paskui būna kritikuojami ir baudžiami. Taigi, apsisaugojimui reikėtų vengti vienos ryškios šviesios spalvos baldų. Taip pat reikia apgalvoti dėl kambarinių gėlių, ar jų reikia, ir kiek jų reikia, gal išvis nereikia? Kai kurie gyvūnai mėgsta pasirausti žemėse, vazonuose, kiti apgraužia augalus. Taigi, juos reikia laikyti gyvūnams nepasiekiamose vietose arba jų išvis atsisakyti.

Taip pat reikia turėti pakankamai vietos. Jeigu manote, kad auginsite gyvūną, neturintį galimybės tuštintis kažkur lauke, tada reikės atskiros erdvės gamtinius reikalus atlikti namuose, ir tam reikia vietos, kur žmogus neitų – ir dėl kvapo, ir dėl vaizdo.

Tik žmonėms

Kaip atrodo interjero idėjos, kuriose joks gyvūnas nebus pageidaujamas? Visų pirma, čia bus visur kilimai. Kilimai bus kuo brangesni, todėl nesinorės, kad joks gyvūnas čia paliktų savo kvapą. Taip pat ir baldai – kuo daugiau bus jų minkštų. Vietų, kur galima būtų tiesiog eiti grindimis be kilimo beveik išvis neliks, tad ir gyvūnai iškart viską purvins. Tiek sofos, tiek kiti minkšti baldai bus skaisčiai baltos spalvos, kad net žmogus, ten sėsdamas, gerai pagalvos, ar jis pakankamai švarus ir nepaliks čia savo antspaudo. Taip pat čia turėtų būti ir gana žemai padėta brangių dekoracijų, labai lengvai sugraužiamų, sudraskomų, ir dar lengvai nuverčiamų. Kitaip tariant, bute turėtų būti daug dalykų, panašių į gyvūnų žaislus, tačiau iš tiesų tai būtų ne žaislai, o neliečiamosios dekoracijos. Štai tokiame bute galėtų gyventi žmonės, kurie nenori ir neketina turėti gyvūnų.

Orinta

Orinta paskelbė 119 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>