Būtinas priedas kaliaujant su mašina į užsienį

Jeigu suplanavote nuostabią kelionę į užsienį ir po užsienio vietoves, tuomet automobiliniai telefonu pakrovejai yra daiktas, kurį jums būtina turėti ir vežtis į tą kelionę.

Telefonas bus reikalingas rodant kelią

Kam reikės tokio daikto? Kelionėje mašina žinosite pagrindinius greitkelius, kuriais važiuosite, tačiau bus ir labai daug situacijų, kada galėsite lengvai paklysti, nesiorientuosite. Klaidūs kaip makaronai vedukai tikrai bus sunkus dalykas. Taigi, jums labai pravers GPS funkcija, kuri gali būti telefone. Pasidėsite į automobilinį laikiklį telefoną ir tiesiog žiūrėsite, kaip ir kur jus veda tas telefonas ir kelionė kaip atrodo. Tai bus paprastas ir saugus dalykas. Labai lengvai galėsite važiuoti tiek greitkeliais, tiek laviruoti miestuose, jeigu norėsite, pakeliui dar kažkur sustosite, kažką gražaus pamatysite.

Baterija nusės akimirksniu

PakrovėjasTačiau pakrovėjo reikės, nes baterija akimirksniu nusės. Būtent GPS funkcija yra vienas labiausiai telefono akumuliatorių išsiurbiantis dalykas. O to telefono ir kelio rodymo juk jums reikės visos kelionės metu. Štai dėl ko jums taip gerai ir pravers baterijos pakrovimas tinkamu metu. Automobilinis pakrovėjas pasikrauna nuo pačios auto energijos, kuri generuojasi važiavimo metu, taigi, tokiu būdu daug išlošiate ir galima planuoti tikrai patogią kelionę.

Išeitis – automobilinis pakrovėjas

Šie automobiliniai telefonu pakrovejai pardavinėjami ten, kur ir visi standartiniai telefonų priedai: dėkliukai, laikikliai, išorinės baterijos ir pan. Galite užsisakyti vieną, jo pakaks kelionei, nes dažniausiai mašina turi tik vieną lizdą, į kurį gali jungtis šis daiktas. Kita vertus, jeigu taip yra, kad jūsų mašinoje yra net keli lizdai, o į kelionę leisis keli žmonės, tuomet galite įsigyti ir pora tų laidų. Gal ir kitas žmogus norės pasikrauti. Tiesa, jeigu yra tik vienas lizdas, o į jį paprastai jungiate vaizdo registratorių automobilyje, turėkite omenyje, kad teks jį išjungti. Tad gal geriau tokiu atveju nusipirkti dar ir išorinio įkrovimo bateriją? Ji apskritai nereikalaus jokios jungties, pakrausite labai lengvai.

Verta turėti ir išorinių pakrovėjų ir dėl to, kad su jais gali pakrauti telefoną net būnant miškuose. Jie gali talpinti nuo kelių iki keliolikos pilnų akumuliatoriaus baterijų. Kai grįšite į saugią bazę – namus ar viešbutį – galėsite padaryti tvarką ir vėl savo akumuliatorius pajungti krauti normaliu būdu.

Iš telefono galės groti muzika per bluetooth automobilyje, jeigu jis krausis ir turės dar pakankamai energijos.

Orinta

Orinta paskelbė 122 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>