Ar baldai internetu visuomet patenkins lūkesčius?

Tikriausiai kiekvienam žmogui jau ne kartą teko girdėti apie privalumus apsipirkinėjant internetu, tačiau galima drąsiai teigti, jog šis teiginys iš tiesų nėra vienareikšmiška tiesa. Pavyzdžiui baldai turi savo ryškių privalumų bei trūkumų, kuriuos reikia protingai pasverti prieš darant sprendimą. Nors ir be galo patogu, jog išsirinkus baldus internetu nereikia sukti galvos dėl jų transportavimo ir kad galima sutaupyti tiek savo pinigus, tiek ir laiką turint galimybę visas įmanomas baldų alternatyvas surasti internetu, tačiau vis dėlto reikia pripažinti, kad ne visus baldus reikėtų pirkti tokiu būdu.

Spalvos

Voke baldaiVisų pirmiausia su kuo dažnai tenka susidurti kai kuriems pirkėjams, tai gauto baldo spalvos neatitikimas nei nuotraukos, nei dažniausiai Jūsų lūkesčių. Spalvos neatitikimą dažnai įtakoja tiek nuotraukos kokybė, baldo apšvietimas nuotraukoje bei taip pat Jūsų monitoriaus rodomas vaizdas. Dėl šios priežasties ryškių spalvų baldai internetu kartais gali ir nuvilti, ypatingai jei baldą norėjote pritaikyti prie jau esamo itnerjero. Vis dėlto, renkantis baldus internetu, rekomenduojame rinktis daugiau neutralias spalvas – juodą, baltą, medžio ar net pilkas spalvas, kurios dažniau privers palikti patenkintais nei nusivylusiais.

Funkcionalumas

Dažniausiai minkšti baldai gali tapti ne pačiu geriausiu pirkiniu, užsisakant juos internetu. Vis dėlto, dažniausiai minkštus baldus perkame dėl jų funkcionalumo ir parduotuvėje visų pirmiausia skubame patikrinti jų komfoto lygį. Ypatingai perkant sofą-lovą svarbu išsirinkti jos minkštumą, mat vienų poreikius patenkinti gali tik minkštas baldas, kai kiti tuo tarpu mėgsta miegoti ant kietesnio pagrindo. Nors dažnai elektroninėse parduotuvėse yra aprašomos prekės, tačiau joks aprašymas neatspindės sofos, lovos, fotelio ar net čiužinio funkcionalumo. Todėl jei radote patinkantį minkštą baldą, rekomenduojame esant galimybei nuvykti patikrinti jo funkcionalumą.

Virtuves baldai – netaupykite rinkdamiesi savajam būstui.

Tekstūra

Nors neretai elektroninių parduotuvių nuotraukose galima pamatyti kokybiškas nuotraukas, kurių dėka atrodo, lyg galima būti įžvelgti net baldo tekstūrą, tačiau rekomenduojame besąlygiškai tuo nepasikliauti. Vis dėlto, tiek minkštų baldų, tiek ir kėdžių, stalų ar kitų baldų tekstūra kartais gali Jus nuvilti, nors dizainas būtų ir priimtinas. Ypatingai vertėtų patikrinti baldo tekstūrą, jei bandote pritaikyti naują baldą jau esamam kambario interjerui, tačiau jei kuriate naują aplinką ir nesate ypatingai smulkmeniškas – šis klausimas gali Jums ir nesutrikdyti.

Orinta

Orinta paskelbė 119 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>