Apsauginės žaliuzės – geriausia apsauga bei puiki estetika!

Saugesni namaiŠiuo metu galime visur pastebėti, kad užsidarant parduotuvėms nusileidžia apsauginės grotos, tačiau tenka pripažinti, kad įvaizdžio jos tikrai nesugadina. Nors iš pirmo žvilgsnio jos ir atrodo lengvos, tačiau realiai yra sunkiai įveikiamos dėl plieno kaip metalo savybių ir susukimo technologijos, kurios neleidžia atskirti metalo. Šios grotos turi vien esminę funkciją – saugumas. Kiekviena dieną yra girdima apie įvykdytas vagystes, o kai parduotuvėse yra visko tiek daug, per daug jau aplaidu būtų nekreipti jokio dėmesio į saugumą. Tačiau su saugumu, šios grotos puikiai atlieka kitas funkcijas. Visu pirma, nors ir saugodamos prekes po pasibaigusios darbo dienos, pro jas vis tiek galima matyti, kas yra išdėliota vitrinose. Tokiu būdu praeidami žmonės sekančią dieną gali tapti potencialiais klientais. Taigi – apsauginės grotos puikus saugumo ir marketingo mišinys, kuris ne tik saugo visą parduotuvėje esantį inventorių, tačiau ir padeda pritraukti potencialius klientus.

Apsauginės žaliuzės yra patrauklios apsaugos lygio ir dėl lengvo jų valdymo. Valdymas gali būti rankinis arba elektrinis, tačiau bet kuriuo atveju atidaryti ar uždaryti parduotuvę bus juokų darbas. Patogiausias, žinoma, yra elektrinis metodas. Vos spustelėjus mygtuką grotos pačios pradeda atsidarinėti arba užsidarinėti. Taipogi, verta paminėti ir tai, kad jos puikiai tinka prie bendro parduotuvės įvaizdžio sudarymo. Kaip jau buvo minėta, savo estetiškumu jos tikrai yra aukšto lygio, dažniausiai baltos spalvos, tačiau reikalui esant, visuomet įmanoma nesunkiai perdažyti tokia spalva, kuri tiktų prie jūsų parduotuvės interjero sukūrimo. Parduotuvės šiais laikais neriasi iš kailio, kad tik būtų pastebimos ir patrauktų žmonių dėmesį, o estetiškumas bei klasiškas dizainas – paprasčiausias ir tiesiausiais būdas į vartotojų širdis.

Taipogi, apsauginės žaliuzės gali būti naudojamos ir namuose, ypač jeigu gyvenate pakankamai nesaugiame ir ramumu nepasižyminčiame rajone. Apsaugokite savo turtą ir neleiskite potencialiems ilgapirščiams nė pagalvoti apie tai, kad jūsų namai gali būti lengvas grobis. Bet kuriuo atveju, nesvarbu ar grotas statotės namuose, ar parduotuvėje – geriausias saugumo ir estetiškumo hibridas jums yra garantuotas.

Orinta

Orinta paskelbė 121 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>